Mindset'i muutes rikkaks!

TASUTA VEEBISEMINAR: "RAHAST LAGE - Mindset'i muutes rikkaks”

👇REGISTREERU WEBINARILE SIIN👇

Tule ja osale tasuta 10-osalisel silmiavaval webinaril ning saa teada, kuidas on saavutanud rahalise sõltumatuse Amazoni miljonär ja investor Alvar Räägel, naisinvestorite klubi asutaja Kristi Saare, krüptoekspert Asse Sauga, sotsiaalmeedia influencer ja blogija Merilin Taimre, professionaalne pokkerimängija Ranno Sootla, koolitaja ning ettevõtja Vallo Arumäe, fotograaf Jake Farra, investor ja investeerimisklubi asutaja Marko Oolo, investor Jaak Roosaare ja võrkturundaja Viktor Viki Jasska. 

Tule ja osale podcasti “Ausad mehed” teisel veebikoolitusel ehk webinaril. Webinar “Rahast lage” on kümnest, maksimaalselt pooleteise tunnisest kestvast podcastist, koosnev webinarisari, kus podcasti “Ausad mehed” juht Chris Kala istub maha ning arutleb külalistega sellest, kuidas ennast paremini tundma õppida, kuidas leida enda tugevused, kuidas panna raha ennast teenima, kuidas saavutada rahaline sõltumatus ja millist mõtteviisi tuleb omada, et muutuseid käivitada ja neid ka hoida ning säilitada.

Webinaride sarjast saad teada:

👉 kuidas muuta enda mõtteviisi

👉 kuidas muuta enda suhtmist rahasse

👉 kuidas panna raha sind teenima, mitte vastupidi

👉 kuidas säilitada uusi mõtteviise ja harjumusi

👉 kuidas on need kümme inimest saavutanud rahalise sõltumatuse

👉 mida tähendab rahaline sõltumatus

👉 kuidas jõuda rahalise sõltumatuseni

👉 mida teha olukorras, kus oled just sina

👉 kuidas alustada investeerimisega

👉 millistesse varaklassidesse või finantsinstrumentidesse investeerida

👉 jne

Webinar on kõigile tasuta ja toimub ZOOM vahendusel. Selleks, et webinariga liituda, tuleb sul ennast sellele registreerida. Juhend, kuidas ZOOM keskkonda kasutada ja webinaril osaleda, saabub sulle mailile jooksvalt.

Igale finantsprobleemile, finantsiliselt keerulisele olukorrale ja finantsilistele takistusele on lahendus ja selle mõistmist me käesoleva webinari sarjaga saavutada ka loodame. Webinar “Rahast lage” aitab sul avastada ja teha samme iseenda parima versioonini ning omandada uut informatsiooni, uusi perspektiive ja praktilisi harjumusi, mis aitavad sul saavutada rahaline sõltumatus või endale seatud finantsilised eesmärgid.

👇REGISTREERU WEBINARILE SIIN👇

Webinari “Rahast lage” puhul on tegemist teise webinari sarjaga, kuhu oleme koondanud erinevad oma valdkonna liidrid ja tipud, kes on valmis tasuta sulle jagama enda isiklikku kogemust, kuidas nemad on saavutanud tänaseks rahalise sõltumatuse taseme ja kuidas sina saad seda sama teha.

0+
SAATEKÜLALIST
120+
EPISOODI
0+
VIIE TÄRNI ARVUSTUSI
0
SAATE KUULAMIST

ALVAR RÄÄGEL

Amazoni ettevõtja ja investor

Alvar Räägel on endine tippsõudja, magistrikraadiga zooloog, kes ühel hetkel otsustas oma stabiilse riigitöö pikalt saata ning hakata Amazonis koogivorme müüma. Enda teekonda nullist alustanud Alvar on tänaseks oma Amazoni äri maha müünud ning saanud selle eest ligikaudu 2 miljonit dollarit, mis tegi temast automaatselt miljonäri. Meest motiveerib töö juures kõige enam tulemuste saavutamine ja arenemine.

Käesoleval webinaril räägime Alvariga mõtteviisist, oma äri ehitamisest, Amazonist kui ärist, investeerimisest rahalisest sõltumatusest ehk finantsvabadusest.

Aeg: 01.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

KRISTI SAARE

Naisinvestorite klubi asutaja

Kristi investeerimishuvi sai alguse juba keskkoolis ning sisimas pesistes salajane teadmine, et temast saab ühel päeval investor. Oma rahalise sõltumatuse teekonda alustas ta tavalise õpetajapalgaga, mis sellel hetkel oli 640 eurot bruto. Alustades sisuliselt nullist, kogus ta kõigepealt kokku meelerahufondi raha, elas oma mehega koos veidi “tudengielu”, et koguda raha kodu soetamiseks, luges investeerimiskirjandust ja -blogisid, ning aastal 2012 investeeris oma esimesed 10 eurot ühisrahastusse. Sealt hakkas pall veerema – koolitused, uued tutvused, erinevad investeerimisvõimalused, palgatöölt lahkumine, investeerimishuviliste koolitamine, raamatute kirjutamine jne.

Käesoleval webinaril räägime Kristiga networkingust, distsipliinist, julgusest, valikutest, kuidas tunda vähem muresid ja stressi, kogukonnast, harjumustest ja rahalisest sõltumatusest.

Aeg: 06.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

 

ASSE SAUGA

Krüptoekspert

Asse Sauga on infotehnoloogia taustaga, krüptorahanduse ja plokiahela ekspert, koolitaja, investor, iduettevõtja ja Eesti esimese krüptorahandust lahtiseletav raamatu “Kõik sai alguse Bitcoinist” autor. Koostööd on Asse teinud ka Ethereumiga, mis on turupositsioonil teine krüptovaluuta, Bitcoini järel. Lisaks on ta ühe kiiremini kasvava Eesti krüptostartupi Change invest nõukogu liige. Tasakaalustamaks loogilist, materiaalset ja ratsionaalset maailma, töötab ja õpib Asse veel ka metafüüsikat ning töötab inimestega olles sertifitseeritud tervendaja ja giid rahvusvahelises Modernses Müstikakoolis.

Käesoleval webinaril räägime Assega teadlikkusest, küllusest, naudingust, dogmadest, mustritest, kiindumusest ja rahalisest sõltumatusest.

Aeg: 08.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

 

MERILIN TAIMRE EHK PALJAS PORGAND

Sotsiaalmeedia influencer ja blogija

Merilin teeb aktiivselt trenni ja tema südameasjaks on tervislik eluviis. Ta on kirjutanud viis retseptiraamatut, millest viimased 3 ka ise kirjastanud. Tema tegemisi jälgib eri platvormidel ligikaudu 100 000 inimest! Kuid põhiline küsimus selle kõige juures on alati, kuidas sellise tööga elatist teenida ja sealjuures hästi ära elada?

Käesoleval webinaril räägime Meriliniga just nimelt sellest, kuidas blogijana ja sotsiaalmeedia mõjutajana ära elada; lisaks sellele võtame Meriliniga ette teekonna tema minevikku: kust ta tuleb ja milline on tema rahatarkuse taust ning uskumused, töökogemused, hariduskäik ja kuidas tema oma rikkuse täitsa nullist ise üles ehitas.

Aeg: 12.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

 

RANNO SOOTLA

Professionaalne pokkerimängija

Ranno on pokkeri maailmas tegutsenud nüüdseks juba üle 10 aasta, olles seejuures läbi visaduse, järjepidevuse ja enesearengu jõudnud maailma tippu, kus alles 2020 aasta lõpul pälvis ta World Series of Poker turniiriga esimese eestlasena maailmameistritiitlini. Eelnevalt nooremana mänginud lühikest aega ka käsipalli ja tegelenud aastaid rulasõidu maailmas nii sõitja ku ka kaameramehena. Pokkeriga võidetud turniiridelt on Ranno oma profikarjääri jooksul kokku teeninud ligikaudu miljon eurot.

Käesoleval webinaril räägime Rannoga mõtteviisist, enesearengust, pokkerimängust, sapisest sisemaailma korrastamisest, rahalisest sõltumatusest, mõtteviisist, kontaktis endaga olemisest ja tänulikkusest.

Aeg: 14.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

 

VALLO ARUMÄE

Ettevõtja, investor ja rahalise vabaduse ekspert

Vallo on rahvusvahelise finantsharidusettevõtte Starfish Academy kaasasutaja ja rahalise vabaduse eestkõneleja. Tema missioon on aidata ettevõtlikel inimestel saavutada ajaline ja rahaline vabadus läbi äri ja investeerimise, elades samaaegselt harmoonilist elu. Ta on edukalt käivitanud rahvusvahelise ekspedeerimisettevõtte Balti Logistika ja toonud Eestisse maailma suurima ärialase koostöö organisatsiooni BNI tegevuse.

Käesoleval webinaril räägime Valloga jõukusest, vabadusest ja vastutusest, mõtteviisi muutmisest, kapitali kasvatamisest, varade loomisest ja ettevõtlikkusest.

 

Aeg: 15.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

 

JAKE FARRA

Rahvusvaheline fotograaf

Jake on rahvusvaheliselt tunnustatud fotograaf, kes on oma töö abil saavutanud finantsilise sõltumatuse. Tal on ka oma fotostuudio, mis asub Tallinnas. Ta pildistab portreesi, üritusi, tooteid, moeseeriaid, pulmi. Lisaks pildistamisele on Jake paari aastaga kogunud endale muljetavaldava investeerimisportfelli. Samas tõdeb ta, et portfelli on kasvatanud eelkõige ettevõtlus, kuigi olulist rolli mängib sellele ka investeerimisega alustamine.

Käesoleval webinaril räägime Jakega kokkuhoiust, vähese tarbimisest, minimalismist, sihikindlusest, väikse tükihaaval millegi suure ehitamisest, tugivõrgustiku olemasolust, sissepoole elamisest, oma hobist töö välja kasvatamisest ja rahalisest sõltumatusest.

Aeg: 19.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

 

MARKO OOLO

Investor, investeerimisklubi asutaja

Marko on Investeerimisklubi kaasasutaja, Investeerimisfestivali peakorraldaja, heategevusfondi Igavene Heategu asutaja ning riskiinvesteeringute fondi Superangel investeeringute juht. Samuti on ta kaasasutaja audio ja videostuudio Marathon Studios.

Käesoleval webinaril räägime Markoga säästmisest, tulude ja kulude kontrolli alla võtmisest, investeeringute hajutamisest, rikkuse mõtteviisist, rahalisest sõltumatusest, oskusest leida häid tehinguid ja ettevõtteid, millesse investeerida ning kuidas ennast ja oma kogemust rohkem usaldada.

 

Aeg: 21.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

 

JAAK ROOSAARE

Investor, "Rikkaks saamise õpik" sarja autor ja 50% klubi asutaja

Jaak Roosaare on investor, 50% Klubi asutajaliige ja “Rikkaks Saamise Õpiku” sarja autor. Mees on ambitsioonikas, tegus ja lahtise peaga. Endale on tal seatud hunnik erinevaid eesmärke, millest osad saavutatud ja osa ka saavutamisel (nende seas on nt Uus-Meremaal matkamine, USA kõigi 59 rahvuspargi külastamine, mitmed erinevad retked ja võistlused rattaga, Alaska külastamine, maailma kõrgeimas hoones ööbimine, Kruiisilaevaga Kariibidel kruiisimine jne.

Käesoleval webinaril räägime Jaaguga rikkaks saamisest, mõtteviisist, tema valikutest elus, rahalisest sõltumatusest

Aeg: 26.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

 

VIKTOR VIKI JASSKA

Võrkturundaja, koolitaja ja speaker

Viktor tegutseb täna koolitaja, suhete looja ja mentorina. Tema peamiseks tegevusalaks on võrkturundus, otsemüük, kus ta on viimased 10 aastat tegutsenud ja sealt ka kasvanud välja kirg ning peamine sissetulekuallikas. Samuti on tal 4 last, kellele ta on eeskujuks.

Käesoleval webinaril räägime Viktoriga rahast, mõtteviisist, üle võimete elamisest ja selle teadlikult vaatlemisest, võrkturundusest, sihist, unistamisest.

Aeg: 29.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

 

LIITU UUDISKIRJAGA Ei mingit spämmi, ainult väärtus!

Tänud, et oled ennast maililisti lisanud. Luban, et ei spämmi ja jagan sinuga ainult väärtust. Siit leiad enda postkastist aeg-ajalt erinevaid postitusi, mõtteid, uudiseid, väärtust ja reklaami, mis on kõik seotud "Ausad mehed" podcastiga. Seni aga jälgi meid facebookis ja kuula saateid siit.
Facebook 

 

Tänu teile, armsad kuulajad, oleme me täna siin kus me oleme! Kummardus.

Mida meie kuulajad meist arvavad?