fbpx
Mindset'i muutes rikkaks!

TASUTA VEEBISEMINAR: "RAHAST LAGE - Mindset'i muutes rikkaks”

👇REGISTREERU WEBINARILE SIIN👇

Tule ja osale tasuta 10-osalisel silmiavaval webinaril ning saa teada, kuidas on saavutanud rahalise sõltumatuse muutuste katalüsaator Carmen Pritson, krüptoekspert Asse Sauga, sotsiaalmeedia influencer ja blogija Merilin Taimre, professionaalne pokkerimängija Ranno Sootla, koolitaja ning ettevõtja Vallo Arumäe, ettevõtlus coach Annela Aun, krüptoturu kaupleja Daniel Raissar, koolitaja, spiiker ja Edu Akadeemia looja Roland Tokko, võrkturundaja Viktor Viki Jasska ja Admiral Markets koolitaja ja kaupleja Maxim Shilo.

Tule ja osale podcasti “Ausad mehed” teisel veebikoolitusel ehk webinaril. Webinar “Rahast lage” on kümnest, maksimaalselt pooleteise tunnisest kestvast podcastist, koosnev webinarisari, kus podcasti “Ausad mehed” juht Chris Kala istub maha ning arutleb külalistega sellest, kuidas ennast paremini tundma õppida, kuidas leida enda tugevused, kuidas panna raha ennast teenima, kuidas saavutada rahaline sõltumatus ja millist mõtteviisi tuleb omada, et muutuseid käivitada ja neid ka hoida ning säilitada.

Webinaride sarjast saad teada:

👉 kuidas muuta enda mõtteviisi

👉 kuidas muuta enda suhtmist rahasse

👉 kuidas panna raha sind teenima, mitte vastupidi

👉 kuidas säilitada uusi mõtteviise ja harjumusi

👉 kuidas on need kümme inimest saavutanud rahalise sõltumatuse

👉 mida tähendab rahaline sõltumatus

👉 kuidas jõuda rahalise sõltumatuseni

👉 mida teha olukorras, kus oled just sina

👉 kuidas alustada investeerimisega

👉 millistesse varaklassidesse või finantsinstrumentidesse investeerida

👉 jne

Webinar on kõigile tasuta ja toimub ZOOM vahendusel. Selleks, et webinariga liituda, tuleb sul ennast sellele registreerida. Juhend, kuidas ZOOM keskkonda kasutada ja webinaril osaleda, saabub sulle mailile jooksvalt.

Igale finantsprobleemile, finantsiliselt keerulisele olukorrale ja finantsilistele takistusele on lahendus ja selle mõistmist me käesoleva webinari sarjaga saavutada ka loodame. Webinar “Rahast lage” aitab sul avastada ja teha samme iseenda parima versioonini ning omandada uut informatsiooni, uusi perspektiive ja praktilisi harjumusi, mis aitavad sul saavutada rahaline sõltumatus või endale seatud finantsilised eesmärgid.

👇REGISTREERU WEBINARILE SIIN👇

Webinari “Rahast lage” puhul on tegemist teise webinari sarjaga, kuhu oleme koondanud erinevad oma valdkonna liidrid ja tipud, kes on valmis tasuta sulle jagama enda isiklikku kogemust, kuidas nemad on saavutanud tänaseks rahalise sõltumatuse taseme ja kuidas sina saad seda sama teha.

0+
SAATEKÜLALIST
120+
EPISOODI
0+
VIIE TÄRNI ARVUSTUSI
0
SAATE KUULAMIST

CARMEN PRITSON

Muutuste katalüsaator ja õpetaja

Carmen Pritson on teleajakirjanik, saadete “Rääkimata lugu”, “C-komando”, “Sa ei ole üksi” jt juhina tuntust kogunud Eesti avaliku elu tegelane. Täna sammub Carmen spirituaalsel rajal. Ta omab rahvusvahelist strateegilise sekkumise Life Coach sertifikaati, mille omandas ta Tony Robbinsi käe all. Tänaseks on Carmen välja andnud ka raamatu ” Manifesto” ja 44 elumuutvat Manifesto inspiratsioonikaarti.

Käesoleval webinaril räägime Carmeniga rahast lagedaks olemisest ja kuidas sellest välja tulla; raha olemusest; kuidas raha juurde luua; hirmude ja kahtlustega toimetulek seoses rahaga, jne.

Aeg: 01.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

ASSE SAUGA

Krüptoekspert

Asse Sauga on infotehnoloogia taustaga, krüptorahanduse ja plokiahela ekspert, koolitaja, investor, iduettevõtja ja Eesti esimese krüptorahandust lahtiseletav raamatu “Kõik sai alguse Bitcoinist” autor. Koostööd on Asse teinud ka Ethereumiga, mis on turupositsioonil teine krüptovaluuta, Bitcoini järel. Lisaks on ta ühe kiiremini kasvava Eesti krüptostartupi Change invest nõukogu liige. Tasakaalustamaks loogilist, materiaalset ja ratsionaalset maailma, töötab ja õpib Asse veel ka metafüüsikat ning töötab inimestega olles sertifitseeritud tervendaja ja giid rahvusvahelises Modernses Müstikakoolis.

Käesoleval webinaril räägime Assega teadlikkusest, küllusest, naudingust, dogmadest, mustritest, kiindumusest ja rahalisest sõltumatusest.

Aeg: 08.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

 

MERILIN TAIMRE EHK PALJAS PORGAND

Sotsiaalmeedia influencer ja blogija

Merilin teeb aktiivselt trenni ja tema südameasjaks on tervislik eluviis. Ta on kirjutanud viis retseptiraamatut, millest viimased 3 ka ise kirjastanud. Tema tegemisi jälgib eri platvormidel ligikaudu 100 000 inimest! Kuid põhiline küsimus selle kõige juures on alati, kuidas sellise tööga elatist teenida ja sealjuures hästi ära elada?

Käesoleval webinaril räägime Meriliniga just nimelt sellest, kuidas blogijana ja sotsiaalmeedia mõjutajana ära elada; lisaks sellele võtame Meriliniga ette teekonna tema minevikku: kust ta tuleb ja milline on tema rahatarkuse taust ning uskumused, töökogemused, hariduskäik ja kuidas tema oma rikkuse täitsa nullist ise üles ehitas.

Aeg: 12.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

 

RANNO SOOTLA

Professionaalne pokkerimängija

Ranno on pokkeri maailmas tegutsenud nüüdseks juba üle 10 aasta, olles seejuures läbi visaduse, järjepidevuse ja enesearengu jõudnud maailma tippu, kus alles 2020 aasta lõpul pälvis ta World Series of Poker turniiriga esimese eestlasena maailmameistritiitlini. Eelnevalt nooremana mänginud lühikest aega ka käsipalli ja tegelenud aastaid rulasõidu maailmas nii sõitja ku ka kaameramehena. Pokkeriga võidetud turniiridelt on Ranno oma profikarjääri jooksul kokku teeninud ligikaudu miljon eurot.

Käesoleval webinaril räägime Rannoga mõtteviisist, enesearengust, pokkerimängust, sapisest sisemaailma korrastamisest, rahalisest sõltumatusest, mõtteviisist, kontaktis endaga olemisest ja tänulikkusest.

Aeg: 14.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

 

VALLO ARUMÄE

Ettevõtja, investor ja rahalise vabaduse ekspert

Vallo on rahvusvahelise finantsharidusettevõtte Starfish Academy kaasasutaja ja rahalise vabaduse eestkõneleja. Tema missioon on aidata ettevõtlikel inimestel saavutada ajaline ja rahaline vabadus läbi äri ja investeerimise, elades samaaegselt harmoonilist elu. Ta on edukalt käivitanud rahvusvahelise ekspedeerimisettevõtte Balti Logistika ja toonud Eestisse maailma suurima ärialase koostöö organisatsiooni BNI tegevuse.

Käesoleval webinaril räägime Valloga jõukusest, vabadusest ja vastutusest, mõtteviisi muutmisest, kapitali kasvatamisest, varade loomisest ja ettevõtlikkusest.

 

Aeg: 15.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

 

ANNELA AUN

Ettevõttlus coach
Annela Aun on coach, kellel on oma nõustamise ja coaching’u agentuur ettevõtjatele, juhtidele ja ekspertidele, kus ta viimased 4 aastat oma kliente nõustab. Lõpetanud on ta Ettevõtluskõrgkool Mainori ärijuhtimises ning teda inspireerib areng ja kasv – just seetõttu naudib ta panustamist teiste inimeste ja ettevõtete edenemisse. Oma töös kasutab ta palju NLP-d ehk neurolingvistilist programmeerimist (NLP). NLP on kogum väärt teadmisi, protsesse ja tehnikaid oma mõtlemise juhtimiseks. Annela on krooni ajal olnud ka miljonäri tiitli kandjaks.

Käesoleval webinaril räägime Annelaga meie sisemaailma ja rahamaailma omavahelistest suhetest, kui oluline on eneseväärtustamine, enda mitte üleliigne piitsutamine, eneseteadlikkus, alateadlikud mõtted ja mustrid ning kuidas see kõik omavahel seotud on.

 

Aeg: 21.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

 

DANIEL RAISSAR

Krüptoturu kaupleja
 
Daniel on noor ja ambitsioonikas mees, kes on oma elus teeninud tohutuid summasid, kus ka öösel magades on portfoolio kasvanud õigete otsuste tulemusel näiteks 80 000€ võrra. Näinud maailma, reisinud ringi, õppinud tundma turge ning krüptovaluuta maailma, usaldanud enda sisetunnet tehingute ja järgmiste sammude tegemisel. Kogenud läbipõlemist ja ka suurte rahade kaotamist, elanud totaalselt high life elustiili. Tänaseks õppinud oma vigadest, tal on väike tütar ja ta on valmis oma teadmisi kuulajatega jagama.

Käesoleval webinaril räägime Danieliga krüptovaluutadest; turul kauplemisest; suurte summade teenimisest ja nende kaotamise mõjust meie psühholoogiale; elumuutvatest raamatutest; ideest kas raha muudab inimest jne.

 

Aeg: 23.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

 

ROLAND TOKKO

Koolitaja, spiiker ja Edu Akadeemia looja
Roland Tokko on Edu Akadeemia asutaja, kes on Eestis korraldanud märkmisväärseid suurüritusi, kuhu on kaasatud olnud lisaks Eesti tipptegijatele ka välismaiseid esinejaid. Ta on andnud välja muusikaplaadi, kirjutanud 2 raamatut “12 asja, mida koolis ei õpetata” ja “Minu elu kutse”. Korraldanud mitmeid suurüritusi, purustades erinevaid Eesti rekordeid, kogenud sellel teekonnal ka läbipõlemist ja totaalselt rahalist hävingut ning tänaseks ehitanud üles oma akadeemia, mis toetab tema elu ja tegemisi.

Webinaril räägime Rolandiga ürituste korraldamisest, esinemisest, inimestega suhete loomisest ja selle kõige mõjust rahale, raha mõtteviisist, raskete olukordadega toime tulemisest ja ka sellest, kuidas ürituste korraldamisega elatist teenida ja midagi suurt korda saata.

 

Aeg: 27.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

 

VIKTOR VIKI JASSKA

Võrkturundaja, koolitaja ja speaker

Viktor tegutseb täna koolitaja, suhete looja ja mentorina. Tema peamiseks tegevusalaks on võrkturundus, otsemüük, kus ta on viimased 10 aastat tegutsenud ja sealt ka kasvanud välja kirg ning peamine sissetulekuallikas. Samuti on tal 4 last, kellele ta on eeskujuks.

Käesoleval webinaril räägime Viktoriga rahast, mõtteviisist, üle võimete elamisest ja selle teadlikult vaatlemisest, võrkturundusest, sihist, unistamisest.

Aeg: 29.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

 

MAXIM SHILO

Admiral Marketsi koolitaja ja kaupleja

Maxim Shilo on Admiral Marketsi veebikoolitaja, kelle peamiskes tegevusvaldkonnaks on täna erinevate finantsinstrumentide hinnagraafikute jälgimine, nende taga olevate inimeste psühholoogia mõtestamine ja tõlgendamine ning vastavalt sellele kasumlike tehingute tegemine. Lisaks aktiivsele kauplemisele on Maxim ka koolitaja, püüdes harida ja luua väärtust just nendes samades valdkondades.

Käesoleval webinaril räägime Maximiga kauplemisest; psühholoogiast, mis puudutab turukäitumist; inimeste ja tema enda suurimatest hirmudest ja kuidas nendega toime tulla; rahalisest vabadusest; sissetulekust ja miks Maxim ei soovi passiivse sissetuleku peale oma elu ehitada.

Aeg: 30.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

 

LIITU UUDISKIRJAGA Ei mingit spämmi, ainult väärtus!

Tänud, et oled ennast maililisti lisanud. Luban, et ei spämmi ja jagan sinuga ainult väärtust. Siit leiad enda postkastist aeg-ajalt erinevaid postitusi, mõtteid, uudiseid, väärtust ja reklaami, mis on kõik seotud "Ausad mehed" podcastiga. Seni aga jälgi meid facebookis ja kuula saateid siit.

 

Tänu teile, armsad kuulajad, oleme me täna siin kus me oleme! Kummardus.

Mida meie kuulajad meist arvavad?