Kuidas jõuda paremasse kontakti iseendaga?

TASUTA VEEBISEMINAR: “KONTAKTIS ENDAGA”

Tule ja osale tasuta 9-osalisel silmiavaval webinaril ning saa teada, kuidas on saavutanud parema kontakti endaga vabamõtlejast Mentor Indrek, elu ettevõtja Merit Raju, koolitaja Peep Vain, coach Annela Aun, iluprotseduuride kuninganna Marju Karin, koolitaja Kaido Pajumaa, tipphambaarst Meeme Mõttus, blogija Merilin Taimre ehk Paljas Porgand ja hüpnoterapeut Ants Rootslane

Tule ja osale “Ausad mehed” podcasti esimesel veebiseminaril ehk webinaril. Webinar “Kontaktis endaga” on üheksast tunniajasest podcastist koosnev webinari sari, kus podcasti “Ausad mehed” juht Chris Kala istub maha ning arutleb külalistega sellest, kuidas ennast paremini tundma õppida, kuidas kasvatada eneseteadlikkust ja kuidas jõuda iseendaga paremasse kontakti jne.

Ajal, kus nutimaailm, tehnoloogia ja sotsiaalmeedia on tugevalt meid mõjutamas teineteisega võrdlemise kaudu, ja ajal, kus üha nooremad inimesed ei suuda enam iseendaga väga hästi emotsionaalselt hakkama saada, on oluline õppida selgeks vahendid ja meetodid, mis aitavad sul saavutada suuremat rahu iseenda ja ümbritseva maailmaga.

Webinar on tasuta ja toimub ZOOM vahendusel. Selleks, et webinariga liituda, tuleb sul ennast sellele tasuta registreerida. Juhend, kuidas ZOOM keskkonda kasutada ja webinaril osaleda, saabub sulle maille jooksvalt.

Webinari “Kontaktis endaga” puhul on tegemist juba selle aasta jõuludel ilmuva “Ausad mehed” podcasti esimese samanimelise raamatuga, mille eesmärgiks on ulatada lugejatele praktiline tööriist, mis pakub hulgaliselt väärtust läbi erinevate teemakäsitluste, mõtiskluste ja inspiratsiooni. Igale probleemile, keerulisele olukorrale ja takistusele on lahendus ja selle mõistmist me käesoleva webinari sarjaga saavutada ka loodame. Webinar “Kontaktis endaga” aitab sul avastada ja teha samme iseenda parima versioonini.

LIITU UUDISKIRJAGA

Webinari “Kontaktis endaga” puhul on tegemist juba selle aasta jõuludel ilmuva “Ausad mehed” podcasti esimese samanimelise raamatuga, mille eesmärgiks on ulatada lugejatele praktiline tööriist, mis pakub hulgaliselt väärtust läbi erinevate teemakäsitluste, mõtiskluste ja inspiratsiooni. Igale probleemile, keerulisele olukorrale ja takistusele on lahendus ja selle mõistmist me käesoleva webinari sarjaga saavutada ka loodame. Webinar “Kontaktis endaga” aitab sul avastada ja teha samme iseenda parima versioonini.

0+
SAATEKÜLALIST
120+
EPISOODI
0+
VIIE TÄRNI ARVUSTUST FACEBOOKIS
0
SAATE KUULAMIST

Mentor Indrek

tuntud kui “Ausad mehed” podcasti Chrisi mentorina.

Indrek on käinud saates tänaseks kolmel korral ja ühe korra ka läbi viinud meditatsiooniseansi, mida võimalik järelkuulata. Temaga salvestatud populaarsed saated pealkirjaga “Jutuajamine mentoriga” on väga populaarseks osutunud ja oma mõtetega on ta paljudele kuulajatele eeskujuks olnud. Keegi pole siiani teda näinud, ega tea, milline mentor Indrek välja näeb, kuid nüüd on see võimalus, sest mees on otsustanud esmakordselt kaamerate ette tulla! Indrek on minu isiklik mentor, kes on aidanud brändi ja podcast’i “Ausad mehed” teekonda suunata ja kujundada. Mentor Indrek kirjeldab end ise nii: „Ma olen eikeegi. Ma ei ela oma hinges ühiskonna mõttes saavutusest saavutuseni. Ma lihtsalt olen ja kulgen. Ma elan oma elu, andes maksimumi, mis mu kestas on, ja ma ei soovi mitte kunagi midagi vastu. Olen selline olnud juba lapsepõlvest saati – ajast, kui end mäletan –, aga alles praegu oskan seda sõnastada ja julgen välja öelda.“

Webinaril räägime Indrekuga isiku eksistentsiaalse-kasvamise teekonnast läbi inimese enda arusaamade ja tõdede; juttu tuleb aususest ja sellest, kuidas kõik vastused oma küsimustele peab inimene küsima eranditult vaid iseenda käest.

Aeg: 13.11.2020 kell 18.00 ZOOM-is

Merit Raju

on joogafestivalide korraldaja, joogaõpetaja, tervislikust ja õnnelikust elustiilist rääkiva ülipopulaarse raamatu "Hingele pai" ning ka raamatu "Vaba ja metsik" ja “Sõltumatu naine” autor.

Tegelikult on Merit avaldanud suisa 6 raamatut. Õppinud on ta TTÜ-s ärikorraldust ja Saksamaal rahvusvahelist ärijuhtimist. Alustas ta oma teekonda kunagi koristajatööst oma lemmikus teatrimajas, seejärel asus ta kontoritööd toetavale ametile, millest sai alguse igatsus iseenda tööandjaks olemisele. Kuskil sündis Meritis aga julge otsus oma lemmik töölt ära tulla.

Aeg: 15.11.2020 kell 18.00 ZOOM-is

 

Peep Vain

paljudele tuntud Eesti ettevõtja ja enesearengu- ning ärikoolitaja.

Ta õpetab inimestele, kuidas olla järjest teadlikum, võimekam ja tulemuslikum. Lisaks koolitamisele, on ta kirjutanud raamatud „Kõige tähtsam küsimus“, mida on praeguseks müüdud üle 20 000 eksemplari, ja „Keset elu“, mis ilmus 2019. aasta lõpus. Peebu suurepärane oskus on anda edasi enda mõtteid arusaadavalt, mõtlemapanevalt. Tema elukogemus koolitaja, ettevõtja, muusiku, kirjaniku ja investorina on toonud talle väga palju taipamisi.

Webinaril räägime Peebuga julgusest olla see, kes sa oled, enda tundmisest, väärtustest, vajadustest, eelistustest ja isiksusest. Lisaks ka oma vaimse olemuse tunnetamisest ja seeläbi ka paremast kontaktist kõigi teistega.

Aeg: 17.11.2020 kell 18.00 ZOOM-is

 

Kaido Pajumaa

Eesti koolitaja

Ta hakkas aastal 2006. otsima vastust küsimustele, kuidas leida elus tasakaal ambitsioonide ja tähenduse vahel ning missugused tegurid aitavad inimesel oma igapäevasest elust juba praegu rohkem rõõmu tunda. Nendele küsimustele vastuseid otsides käivitas ta populaarse enesearengublogi sisekosmos.ee, millest sai alguse ka Kaido koolitajakarjäär. Alates 2011. aastast koolitab Kaido organisatsioonide meeskondi. Tema peamine fookus on suunatud inimeste sisemise motivatsiooni arendamisele töö mõtestamise ja motiveeriva tunnustamise kaudu. Kaido on pälvinud 2016. ja 2017. aastal parima koolitaja tiitli. Kaido on sügavamõtteline ja filosofeeriv kuju.

Webinaril räägime Kaidoga oskusest leida oma tee ning kuidas aru saada, millal on elus roheline tuli ja millal punane, kuidas ennast rohkem usaldada, kuidas vaimsus ja teadlikkuse kasvatamine aitab ennast paremini tundma õppida ning mõista enda tegelikku olemust; ühtlasi ka sellest, kuidas tegeleda elus pigem isiklikuks kasvuks oluliste asjadega.

Aeg: 19.11.2020 kell 19.00 ZOOM-is

 

Annela Aun

on ettevõtlus coach, kellel on oma nõustamise ja coaching’u agentuur ettevõtjatele, juhtidele ja ekspertidele.

Oma töös kasutab ta palju NLP-d ehk neurolingvistilist programmeerimist (NLP). NLP on kogum väärt teadmisi, protsesse ja tehnikaid oma mõtlemise juhtimiseks. Annela ütleb, et sinu elu on mõistuse juhtimise tulemus, sest elus toimib „kahe seadus“ – esimest korda luuakse kõik kahe kõrva vahel ja alles seejärel reaalsuses. Ta usub, et edu saavutamiseks on vajalik kooskõlla viia oma mõtted, tunded ja tegevused. Kui jätta üks neist tähelepanuta, on teekond soovitud tulemuseni aeglasem ja keerulisem. Ühtlasi on Annela aidanud “Ausad mehed” brändi arengule oma ideede ja soovitustega kaasa, tänu tema abile ja informatsioonile sai alguse “Ausad mehed” live podcast sari.

Webinaril räägime Annelaga eneseteadlikkusest, autentsusest, õpitu loobumisest, julgusest eristuda ja käia oma teed, aususest enda vast ning enda esikohale seadmisest.

Aeg: 23.11.2020 kell 18.00 ZOOM-is

 

Marju Karin

on Eestis tuntud ilusüstide kuninganna, kelle peamiseks tegevusvaldkonnaks ongi ilusüstide protseduuride läbiviimine

Marju on oma elus teinud igasugu erinevaid töid, alates lihaleti müüjast kuni inkasso tegevjuhini. Sinna vahele mahuvad veel baaridaam, personalijuht, bensukaartide müüja, reklaamimüüja, perearstide ja hambaarstide vahendustöö, ülikoolis loengute andmine ja isegi liikluse ekspertkomisjoni psühholoog. Ta on lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli ning töötab Põhja-Eesti regionaalhaiglas operatsiooniblokis ja Punases Ristis. Kirjutan raamatu ”Naine” ja on lihtsalt üks vägev, enesekindel, eneseteadlik, julge, robustne, seksikas aga samas südamlik, siiras ja hooliv naine.

Webinaril räägime Marjuga rahust, leppimisest, jaotamisest, teadlikkusest, unustamisvõimest ja andestamisvõimest. Juttu tuleb ka sellest, kuidas kontakt endaga on pidev kõnd vaikuse ja igavuse vahel.

Aeg: 26.11.2020 kell 18.00 ZOOM-is

 

Merilin Taimre

on tuntud tervisliku elustiili blogija, ettevõtlik, kaunis ja noor naine.

Merilin teeb aktiivselt trenni ja tema südameasjaks on tervislik toitumine. Praeguseks on ta kirjutanud viis retseptiraamatut. Tema tegemisi jälgib eri sotsiaalmeedia platvormidel ligikaudu 100 000 inimest, umbes sama palju, aga tõenäoliselt rohkemgi, külastab igal kuul ka tema blogi. Tema järjepidevus, kindlameelsus ja iseendaks jäämine, enda pidev avastamine on see, mis mind tema juures paelub.

Webinaril räägime Meriliniga naise naturaalsest menstruatsiooni tsüklist ja selle tundmisest, intuitiivsest toitumisest, katalüsaatorid vs juurpõhjused, emotsioonidega kooskõlas olemisest ja enda kehtestamisest.

Aeg: 30.11.2020 kell 18.00 ZOOM-is

 

Meeme Mõttus

on CityMed hambakliiniku asutaja ja omanik.

Juba ülikooli ajal lõi Meeme ettevõtte, mis vahendas Soomest pärit hambaravi- ja meditsiinitarvikuid. Äri ise müüdi mõned aastad hiljem küll soomlastele tagasi, kuid ettevõtte juhtimise kohta omandatud teadmised võimaldasid asutada Tallinna vanalinnas oma hambakliiniku. Kokku on Meeme tänaseks loonud 16 tegutsevat kliinikut, kõige selle kõrvalt on Meeme teinud kõvasti sporti, arendanud viimased 15 aastat oma sisemaailma ja kasvatanud üles viis last. Meeme on suure südamega ambitsioonikas mees, kellel on kuhjaga häid ja maailmamuutvaid ideid.

Webinaril räägime Meemega enda alateadvuses olemisest ja selle märkamisest, iseenda aktsepteerimisest, välistest muutujatest ja nendele reageerimisest ning enese kasvamisest.

Aeg: 02.12.2020 kell 17.30 ZOOM-is

 

Ants Rootslane

on Eesti üks tuntumaid ja nõutumaid hüpnotisööre ja hüpnoterapeute, kes on läbi viinud üle 3000 teraapia, aidates inimestel leida oma sisemine jõud ja avastada enda potentsiaal.

Ta on praeguseks lisaks hüpnoosile leidnud enda jaoks väga hästi toimiva, elu põhilisi aspekte arvestava ja muutva teraapia, milleks on konstellatsioon ehk süsteemne pereteraapia. Ta on läbinud ka NLP ehk neurolingvistilise programmeerimise meistri taseme kursuse, mida ta oma töös samuti kasutab. Lisaks on ta õppinud psühhotreeningut, et mõista veel sügavamalt inimest juhtivaid alateadlikke programme. Ants on ühtlasi mind isiklikult palju aidanud. Olles käinud tema hüpnoteraapia seanssidel, olen hakanud nägema oma perekonna suuremat pilti ja mõistma, miks minu vanemad on sellised nagu nad on ning mismoodi see minu elu mõjutab.

Webinaril räägime Antsuga erinevate rollide kehastamisest ja maskide kandmisest ning kuidas need meie olemisele, isiksusele ja minapildile mõjuvad. Lisaks sellest, kuidas aru saada, mida me elult päriselt soovime saada ja millest me tegelikult unistame. Ning juttu tuleb ka sellest, kuidas mina saan maailmale midagi pakkuda, et sellest ka mingit väärtust kiirgaks.


Aeg: 04.12.2020 kell 18.00 ZOOM-is

 

LIITU UUDISKIRJAGA

 

Tänu teile, armsad kuulajad, oleme me täna siin kus me oleme! Kummardus.

Mida meie kuulajad meist arvavad?

LIITU UUDISKIRJAGA