fbpx
Sinu tervis on sinu kätes!

SUURKONVERENTS "TERVEM MINA"

Juba selle aasta 10. oktoobril toimub Kultuurikatlas midagi erakordset. Podcast “Ausad mehed” toob sinuni enda esimese suurkonverentsi “TERVEM MINA”.

Kutsume sind podcasti “Ausad mehed” esimesele suurkonverentsile nimega “TERVEM MINA”, mis keskendub tervisele, tervislikkusele ja terviklikkusele, spordile, inimese heaolule ning vaimsele ja psühholoogilisele tervisele. Meie eesmärgiks on anda sulle sinu tervist toetavat informatsiooni ja praktilisi teadmisi, kuidas enda igapäevaelu kvaliteeti tõsta.

Tegemist on hommikust õhtuni kestva hariva, informatiivse, vahetu ja praktilise konverentsiga, kust sul on võimalus endaga kaasa võtta hunnik uusi teadmisi, mõistmisi, harjutusi, harjumusi, mõtteid ja ideid.

NB! Ürituse osalejatele on piiratud koguses välja pandud sponsorite poolt nännikott. Sponsorite nimekirja leiad ürituse kirjelduse lõpust.

Suurkonverents toimub Kultuurikatla ruumides, kuhu oleme toonud kokku 17 esinejat kahel erineval laval.

Kas oled enda tänase tervisliku seisundiga rahul? Kas oled produktiivne, distsiplineeritud, õnnelik, elujõuline ja terve? Kui ei, siis millest puudust tunned? Sügaval enda sees soovime me kõik üht…olla terved, tugevad, jätkusuutlikud, energilised, ambitsioonikad, julged. Kui oled kontaktis endaga ja tervis on korras, siis hakkavad sujuma absoluutselt kõik sinu tegemised ja valikud.

Tervem mina olek on väga mitmekülgne seisund ja koosneb mitmest erinevast tasandist, milleks üks ongi tervis ja tervislikkus. Nende juurde käib nii toit, mida sööme. Mõtted, mida mõtleme. Harjumused, mida praktiseerime. Suhtumine, mida omame.

ENAMIK MEIST SOOVIB:

*️⃣toituda tervislikumalt;
*️⃣mõelda positiivsemalt;
*️⃣saada võitu enda sisemistest deemonitest;
*️⃣olla õnnelikum;
*️⃣olla hea sõber iseendaga;
*️⃣omada kasulikke harjumusi;
*️⃣olla eluterve suhtumisega iseendasse;
*️⃣hoolitseda oma vaimse tervise eest;
*️⃣edukam ettevõtja, tublim töötaja;
*️⃣ambitsioonikam;
*️⃣või parem, mis iganes muus valdkonnas

Kui me teame, et soovime olla tervemad, toituda tervislikumalt, omada paremaid harjumusi, olla edukas, hinnata ja väärtustada iseennast rohkem, siis miks me seda ei tee? Mis takistab meid oma eesmärke saavutamast või elu selliselt elamast?

Vastus on väga lihtne. Esiteks hoiavad meid tagasi mitte meile sobivad harjumused ning vananenud, mitte tõesed uskumused maailma ja iseenda kohta. Teiseks hoiab meid teatud määral tagasi ka informatsiooni üleküllus, mis tänasel nutiajastul kõikjalt sisse voolab. Seda kõike on lihtsalt liiga palju, me ei ole võimelised selles supis enam orienteeruma.

Lisaks on internet täis self-made gurusid, kes tihtipeale lihtsalt valetavad, ja ajavad suust välja sõna otseses mõttes jama, mis ei vasta tõele, või mida nad ise tegelikult absoluutselt ei praktiseeri. Internet on võimeline maalima meile pildi perfektsetest inimestest, kuid see on fassaad ja ei vasta tõele. Tõde on see, et ülepäeva tervislikuks ja terveks ei ole võimalik lihtsalt saada.

Tervislikkus on teekond ja suurkonverentsi “TERVEM MINA” eesmärk on anda sulle mõista ja näidata, et kõik algab esimesest sammust. Eesmärk ei ole sind ühe konverentsiga terveks teha või tervislikusse etaloniks muuta, vaid aidata sul seal vaikselt edasi liikuma hakata, et sinust saaks tervem inimene, tervem isiksus.

Kas see suurkonverents annab sulle kõik vastused? Ei! Aga mida see konverents sulle annab, on oskus ennast analüüsida, võimalikud efektiivsed ja töötavad harjumused, teaduspõhised uuringud toitumisest ja tervisest, arusaamine, kuidas toetada enda psühholoogilist ja vaimset tervist, ilma filtri ja segadust tekitava mulana relevantne informatsioon, kust ja kuidas oma tervema minapildi suunas liikuma hakata jne.

Tule suurkonverentsile “TERVEM MINA” ja aitame sul muutuda tervislikumaks ja teadlikumaks oma tervislikust minapildist ning näitame, kuidas vabaneda takistustest, mis sind sellel teekonnal praegu tagasi hoiavad. Nendeks võivad olla:

👉 endas kahtlemine ja enesekindluse puudumine;
👉 õpitu mitte praktiseerimine;
👉 informatsiooniküllusest tulenev ülemõtlemine;
👉 “õige aja” ootamine;
👉 informatsioonipuudulikkus;
👉 suutmatus valida, otsustada;
👉 iseenda asjatu piitsutamine ja saboteerimine;
👉 perfektsionismi taga ajamine;
👉 hirm peeglisse vaatamise ees;
👉 laiskus;
👉 või midagi muud, mis sind täna tagasi hoiab.

Kujuta ette, kui palju paremaks su elu muutuks, kui sinu tervis, tervislikkus ja terviklikkus saavutaks uue taseme. Öeldakse, et tervis on kõige olulisem aspekt inimese juures. Kui pole tervist ja tervet tunnet, siis ei ole ka mitte midagi muud.

MILLE POOLEST ON 10. OKTOOBER ERILINE?

* Kohal on 17 esinejat, kes on valmis sinu elu muutma;
* Kohal on Eesti andekad ja silmapaistvad inimesed, kes on muutnud tuhandete inimeste elu ja inspireerinud veelgi rohkemaid. Nüüd on sinu kord;
* Suurkonverentsilt saad palju praktilisi teadmisi, mida kohe ka oma elus rakendada;
* Hea võimalus uusi ja huvitavaid kontakte luua ehk networkida. Võid leida mõttekaaslasi kogu eluks, sest teid ühendab soov õppida ja olla parem versioon iseendast;
* 2000+ sama mõttelaadiga osalejat;
* Konkreetsed tööriistad, mida saad kasutada ja rakendada ka siis, kui esimene motivatsioonilaks on möödunud;

SUURKONVERENTSIL “TERVEM MINA” OSALEMINE VÕIB SULLE TUUA JÄRGMISED KASULIKUD TEADMISED:

✅ tervisliku toitumise vundament;

✅ toitumise mõju vaimsele ja füüsilisele tervisele;

✅ uued ja paremad harjumused;

✅ kuidas muutuda 5 minutiga tervislikumaks;

✅ kuidas meie mikrobioota meid mõjutab;

✅ regulaarse treeningu kasutegurid;

✅ kuidas toime tulla stressiga;

✅ oskus märgata triggereid, mis meid käivitavad;

✅ tööriistad vaimse tervise eest hoolitsemiseks;
✅ mismoodi on supertoidud meile kasulikud;

✅ kuidas süüa nii, et toit sind tervendaks;

✅ tööriistad, kuidas luua inspiratsiooni enda ellu;

✅ kuidas püstitada endale eesmärke ja need ka ellu viia;

✅ suurte unistuste unistamise julgus ja oskus;

✅ distsipliini omamine enda elu kujundamisel;

✅ arusaamine biohäkkimise olulisusest ja kasulikkusest;

✅ pika eluea saladuse hoomamine;

✅ meele treenimise kasulikkus;

✅ mõtteviisi muutmise metoodikad;

✅ tasakaalu leidmise valem;

✅ väljakutsete kasulikkus ja olulisus meie eludes;

Ürituse ajakava ilmub jooksvalt!

NB! Kui Covid-19 piirangute tõttu peaks olema lubatud vähem kui 300 inimest saalis koha peal, siis on oleme selleks erinevad lahendused loonud:

1. Kui saalis võib olla vähem kui 300, siis saadetakse välja kõigile kohapealse pileti ostjatele meeldetuletus e-mail, mille alusel kiiremaid saavad endale koha broneerida. Ülejäänud, kes ruumi ei mahu, saavad kingituseks 2 nädalat tasuta vaadata järgi tervet konverentsi neile sobival ajal.
2. Kui saalis ei tohi olla mitte kedagi peale korraldustiimi, saavad kõik kohapealse pileti ostnud inimesed kingituseks 2 nädalat tasuta vaadata järgi tervet konverentsi neile sobivad ajal.

0+
SAATEKÜLALIST
120+
EPISOODI
0+
VIIE TÄRNI ARVUSTUSI
0
SAATE KUULAMIST

ÜRITUSEL ON 7 PEAESINEJAT

🟠Toitumisterapeut Jaanika Tapver, kes räägib vaimse ja füüsilise tervise toetamisest toiduga;

🟠Sotsiaalmeedia influencer ja blogija Merilin Taimre, kes räägib ebakindluse projekteerimisest teistele inimestele;

🟠Jõutõstmise maailmameister Kaido Leesmann, kes räägib eesmärkide püstitamisest ja nende saavutamiseest ning suurte unistuste unistamisest;

🟠Autor, esineja, spiiker, teadlane ja biohäkker Siim Land, kes räägib biohäkkimisest ja selle kasutegurist meie kehale ning elule;

🟠Boost Yourselfi kaasasutaja Sven Nuum vastab konverentsil küsimusele “Kuidas igaüks saab kõigest 5 minutiga päevas tervislikum olla”;

🟠Psühhiaater, arst ja vaimse vormi edendaja Helena Lass, kes räägib iseenda vaatlemisest, erinevatest triggeritest meie eludes ja enda kujunenud iseloomu muutmisest;

🟠Terapeut, hüpnotisöör Maris Saar, kes räägib harjumuste ja alateadlike programmide muutmisest hüpnoosi ja coachingu tööriistadega;

JAANIKA TAPVER

Toitumisterapeut

Toitumisterapeut Jaanika Tapver räägib suurkonverentsil toitumise mõjust vaimsele ja füüsilisele tervisele.

PALJAS PORGAND

Sotsiaalmeedia influencer ja blogija

Sotsiaalmeedia influencer ja blogija Merilin Taimre avab meile suurkonverentsil sellise teema nagu teistele inimestele ebakindluse projekteerimise tagamaid.

KAIDO LEESMANN

Jõutõstija

Jõutõstmise maailmameister Kaido Leesmann innustab suurkonverentsil meid eesmärke püstitama, neid saavutama ja üldse suurelt unistama.

SIIM LAND

Autor, esineja, spiiker, teadlane ja biohäkker

Autor, esineja, spiiker, teadlane ja biohäkker Siim Land tutvustab suurkonverentsil meile biohäkkimist ja selle kasuteguritest meie kehale ning elule.

SVEN NUUM

Boost Yourselfi kaasasutaja Sven Nuum

Boost Yourselfi kaasasutaja Sven Nuum vastab suurkonverentsil küsimusele “Kuidas igaüks saab kõigest 5 minutiga päevas tervislikum olla”.

HELENA LASS

Psühhiaater, arst ja vaimse vormi edendaja
Psühhiaater, arst ja vaimse vormi edendaja Helena Lass paneb meid suurkonverentsil vaatama iseendasse, avades meile erinevate triggerite ja iseloomumuutuste tagamaid.

MARIS SAAR

Terapeut, hüpnotisöör
Terapeut, hüpnotisöör Maris Saar tutvustab meile suurkonverentsil harjumuste ja alateadlike programmide muutmist hüpnoosi ja coachingu tööriistadega.

Lisaks suurkonverentsi peaesinejatele, toome sama ürituse raames sinu ette veel 10 erinevat andekat inimest mitmetest erinevatest valdkondadest. Nende seas on

🟢Toortoitlane ja brändi Stay Young looja Horre Saluste, kes räägib toortoitlusest ja supertoitudest;

🟢Toitumisnõustaja ja Kohvik BOPP Tiia Toming, kes räägib stressiga toimetulekust ja enesearengust ning NLP-st;

🟢Ohhira Reelika – probiootikumid

🟢Ettevõtlus Coach Annela Aun, kes räägib enda intuitsiooni kuulamise olulisusest ning selle väljaarendamise oskusest, et saaksime olla iseenda valikutest lähtudest tervemad minad;

🟢Citymed Hambakliiniku ja Heartly kliiniku looja Dr. Meeme Mõttus, kes räägib vananemise protsessi pöördumisest, tervisest, spordist, mõtteviisist;

🟢Psühholoog ja teadlane Erki Kaikkonen, kes räägib

🟢Myfitness treener Lemmo Jaanus, kes räägib kaalulangetusest, toitumisest, liikumisest ja treeningust;

🟢Toitumisterapeut Triin Terasmaa, kes räägib 

🟢Sandra Raju, kes räägib 

HORRE SALUSTE

Toortoitlane ja bränd Stay Young looja
Toortoitlane ja bränd Stay Young looja Horre Saluste avab suurkonverentsil meile toortoitluse, tooršokolaadi ja supertoidu maailma.

TIIA TOMING

Toitumisnõustaja ja Kohvik BOPP asutaja

Toitumisnõustaja ja Kohvik BOPP asutaja Tiia Toming jagab suurkonverentsil oma kogemust stressiga toimetulekust ja enesearengust ning NLP-st.

REELIKA KALMET

Terviseedendaja

Terviseedendaja Reelika Kalmet harib suurkonverentsil meid soolestik teemadel, viies tähelepanu sellele, kuidas meie mikrobioota meid mõjutab.

ANNELA AUN

Ettevõtlus Coach

Ettevõtlus Coach Annela Aun tuletab suurkonverentsil meile meelde enda intuitsiooni kuulamise olulisuse ning õpetab selle väljaarendamise oskust.

DR. MEEME MÕTTUS

Citymed Hambakliiniku ja Heartly kliiniku looja

Citymed Hambakliiniku ja Heartly kliiniku looja Dr. Meeme Mõttus räägib suurkonverentsil meile vananemise protsessi pöördumisest, tervisest, spordist ja mõtteviisist.

ERKI KAIKKONEN

Koolitaja, kommunikatsiooniekspert ja elukutseline elu-uurija

Koolitaja, kommunikatsiooniekspert ja elukutseline elu-uurija Erki Kaikkonen suunab suurkonverentsil meie tähelepanu küsimusele “Millest sõltub hea enesetunne ja sisemine tasakaal ning meie vaimne tervis?”.

LEMMO JAANUS

Myfitness treener

Myfitness treener Lemmo Jaanus avab suurkonverentsil meile kaalulangetamise, toitumise, liikumise ja treeningu telgitagused.

TRIIN TERASMAA

Toitumisterapeut

Toitumisterapeut Triin Terasmaa vastab suurkonverentsil küsimusele “Mida teha kohe, et hakata tervenema ja luua omale maksimaalselt terve keha?”.

HENRI LIIV

Bränd Seentevägi omanik

Bränd Seentevägi omanik Henri Liiv õpetab suurkonverentsil looma tingimusi, kus inspiratsioon saab võimalikult tihti loomulikult avalduda, läbi mille saame kordades väiksema pingutusega kordades paremad tulemused.

SANDRA RAJU

Vabakutseline turundusinimene, liikumisentusiast ja saatejuht

Vabakutseline turundusinimene, liikumisentusiast ja saatejuht Sandra Raju innustab suurkonverentsil meid võtma vastu erinevaid väljakutseid ja räägib kommunikatsiooni olulisusest.

LIITU UUDISKIRJAGA Ei mingit spämmi, ainult väärtus!

Tänud, et oled ennast maililisti lisanud. Luban, et ei spämmi ja jagan sinuga ainult väärtust. Siit leiad enda postkastist aeg-ajalt erinevaid postitusi, mõtteid, uudiseid, väärtust ja reklaami, mis on kõik seotud "Ausad mehed" podcastiga. Seni aga jälgi meid facebookis ja kuula saateid siit.

 

Tänu teile, armsad kuulajad, oleme me täna siin kus me oleme! Kummardus.

Mida meie kuulajad meist arvavad?