fbpx
Sinu tervis on sinu kätes!

SUURKONVERENTS "TERVEM MINA"

👇REGISTREERU WEBINARILE SIIN👇

10. oktbooril toimub midagi erakordset. Podcast “Ausad mehed” toob sinuni enda esimese suurkonverentsi “TERVEM MINA”.

Kutsume sind podcasti “Ausad mehed” esimesele suurkonverentsile nimega “TERVEM MINA”, mis keskendub tervisele, tervislikkusele ja terviklikkusele, spordile, inimese heaolule ning vaimsele ja psühholoogilisele tervisele. Suurkonverentsi eesmärgiks on anda sulle tervist toetavat informatsiooni ja praktilisi teadmisi, kuidas enda igapäevaelu kvaliteeti tõsta.

Tegemist on hommikust õhtuni kestva hariva, informatiivse, vahetu ja praktilise konverentsiga, kus on võimalus endaga kaasa võtta hunnik uusi teadmisi, mõistmisi, harjutusi, harjumusi, mõtteid ja ideid.

Suurkonverents toimub Kultuurikatla ruumides, kuhu oleme toonud kokku 17 esinejat kahel erineval laval. Ürituse seitse peaesinejat astuvad üles “Black Box” ruumis ning teisi vägevaid esinejaid on võimalik sul kuulata ning jälgida vahetänavale loodud podcasti alal.

👇REGISTREERU WEBINARILE SIIN👇

Kas oled enda tänase tervisliku seisundiga rahul? Kas oled produktiivne, distsiplineeritud, õnnelik, elujõuline ja terve? Kui ei, siis millest puudust tunned? Sügaval enda sees soovime me kõik üht…olla terved, tugevad, jätkusuutlikud, energilised, ambitsioonikad, julged. Kui oled kontaktis endaga ja tervis on korras, siis hakkavad sujuma absoluutselt kõik sinu tegemised ja valikud.

Tervem mina olek on väga mitmekülgne seisund ja koosneb mitmest erinevast tasandist, milleks üks ongi tervis ja tervislikkus. Nende juurde käib nii toit, mida sööme. Mõtted, mida mõtleme. Harjumused, mida praktiseerime. Suhtumine, mida omame.

ENAMIK MEIST SOOVIB:

*️⃣toituda tervislikumalt;
*️⃣mõelda positiivsemalt;
*️⃣saada võitu enda sisemistest deemonitest;
*️⃣olla õnnelikum;
*️⃣olla hea sõber iseendaga;
*️⃣omada kasulikke harjumusi;
*️⃣olla eluterve suhtumisega iseendasse;
*️⃣hoolitseda oma vaimse tervise eest;
*️⃣edukam ettevõtja, tublim töötaja;
*️⃣ambitsioonikam;
*️⃣või parem, mis iganes muus valdkonnas

Kui me teame, et soovime olla tervemad, toituda tervislikumalt, omada paremaid harjumusi, olla edukas, hinnata ja väärtustada iseennast rohkem, siis miks me seda ei tee? Mis takistab meid oma eesmärke saavutamast või elu selliselt elamast?

Vastus on väga lihtne. Esiteks hoiavad meid tagasi mitte meile sobivad harjumused ning vananenud, mitte tõesed uskumused maailma ja iseenda kohta. Teiseks hoiab meid teatud määral tagasi ka informatsiooni üleküllus, mis tänasel nutiajastul kõikjalt sisse voolab. Seda kõike on lihtsalt liiga palju, me ei ole võimelised selles supis enam orienteeruma.

Lisaks on internet täis self-made gurusid, kes tihtipeale lihtsalt valetavad, ja ajavad suust välja sõna otseses mõttes jama, mis ei vasta tõele, või mida nad ise tegelikult absoluutselt ei praktiseeri. Internet on võimeline maalima meile pildi perfektsetest inimestest, kuid see on fassaad ja ei vasta tõele. Tõde on see, et ülepäeva tervislikuks ja terveks ei ole võimalik lihtsalt saada.

Tervislikkus on teekond ja suurkonverentsi “TERVEM MINA” eesmärk on anda sulle mõista ja näidata, et kõik algab esimesest sammust. Eesmärk ei ole sind ühe konverentsiga terveks teha või tervislikusse etaloniks muuta, vaid aidata sul seal vaikselt edasi liikuma hakata, et sinust saaks tervem inimene, tervem isiksus.

Kas see suurkonverents annab sulle kõik vastused? Ei! Aga mida see konverents sulle annab, on oskus ennast analüüsida, võimalikud efektiivsed ja töötavad harjumused, teaduspõhised uuringud toitumisest ja tervisest, arusaamine, kuidas toetada enda psühholoogilist ja vaimset tervist, ilma filtri ja segadust tekitava mulana relevantne informatsioon, kust ja kuidas oma tervema minapildi suunas liikuma hakata jne.

Tule suurkonverentsile “TERVEM MINA” ja aitame sul muutuda tervislikumaks ja teadlikumaks oma tervislikust minapildist ning näitame, kuidas vabaneda takistustest, mis sind sellel teekonnal praegu tagasi hoiavad. Nendeks võivad olla:

👉 endas kahtlemine ja enesekindluse puudumine;
👉 õpitu mitte praktiseerimine;
👉 informatsiooniküllusest tulenev ülemõtlemine;
👉 “õige aja” ootamine;
👉 informatsioonipuudulikkus;
👉 suutmatus valida, otsustada;
👉 iseenda asjatu piitsutamine ja saboteerimine;
👉 perfektsionismi taga ajamine;
👉 hirm peeglisse vaatamise ees;
👉 laiskus;
👉 või midagi muud, mis sind täna tagasi hoiab.

Kujuta ette, kui palju paremaks su elu muutuks, kui sinu tervis, tervislikkus ja terviklikkus saavutaks uue taseme. Öeldakse, et tervis on kõige olulisem aspekt inimese juures. Kui pole tervist ja tervet tunnet, siis ei ole ka mitte midagi muud.

MILLE POOLEST ON 10. OKTOOBER ERILINE?

* Kohal on 17 esinejat, kes on valmis sinu elu muutma;
* Kohal on Eesti andekad ja silmapaistvad inimesed, kes on muutnud tuhandete inimeste elu ja inspireerinud veelgi rohkemaid. Nüüd on sinu kord;
* Suurkonverentsilt saad palju praktilisi teadmisi, mida kohe ka oma elus rakendada;
* Hea võimalus uusi ja huvitavaid kontakte luua ehk networkida. Võid leida mõttekaaslasi kogu eluks, sest teid ühendab soov õppida ja olla parem versioon iseendast;
* 2000+ sama mõttelaadiga osalejat;
* Konkreetsed tööriistad, mida saad kasutada ja rakendada ka siis, kui esimene motivatsioonilaks on möödunud;

SUURKONVERENTSIL “TERVEM MINA” OSALEMINE VÕIB SULLE TUUA JÄRGMISED KASULIKUD TEADMISED:

✅ soov toituda tervislikumalt;
✅ arusaamine erinevatest tervislikest aspektidest;
✅ parem kontakt endaga;
✅ parem mõistmine tervisest;
✅ uued ja paremad harjumused;
✅ regulaarsete treeningutega alustamine;
✅ vaimse tervise eest hoolt kandmise olulisus;
✅ erinevate sisemiste ja väliste stiimulite või tööriistade kasutamise efektiivsus;
✅ lisa vajadusel enda jaoks veel üks harjumus, mida sooviksid oma ellu ja tule selle sooviga koolitusele;
✅ tervislik ja teadlik toitumine;
✅ suurimad müüdid toitumise ümber;
✅ kuidas navigeerida toitumise maailmas;
✅ kuidas süüa nii, et toit sind tervendaks;
✅ kuidas püstitada endale eesmärke ja need ka ellu viia;
✅ suurte unistuste unistamise julgus ja oskus;
✅ distsipliini omamine enda elu kujundamisel;
✅ tervema mina kontseptsiooni laiem mõistmine;
✅ ülevaade biohäkkimise olulisusest ja kasulikkusest;
✅ pika eluea saladuse hoomamine;
✅ erinevate praktiliste harjumuste kasutegurid meie kehale ja meelele,
✅ meele treenimise kasulikkus ja tulemuslikkus;
✅ tervislikud harjumused ja nende järjepidev praktiseerimine;
✅ smuuti joomise olulisus ja viis oma keha toetada;
✅ mõtteviisi muutmise metoodikad;
✅ tasakaalu leidmine;

0+
SAATEKÜLALIST
120+
EPISOODI
0+
VIIE TÄRNI ARVUSTUSI
0
SAATE KUULAMIST

ÜRITUSEL ON 7 PEAESINEJAT

🟠Toitumisterapeut Jaanika Tapver, kes räägib vaimse ja füüsilise tervise toetamisest toiduga;

🟠Sotsiaalmeedia influencer ja blogija Merilin Taimre, kes räägib ebakindluse projekteerimisest teistele inimestele;

🟠Jõutõstmise maailmameister Kaido Leesmann, kes räägib eesmärkide püstitamisest ja nende saavutamiseest ning suurte unistuste unistamisest;

🟠Autor, esineja, spiiker, teadlane ja biohäkker Siim Land, kes räägib biohäkkimisest ja selle kasutegurist meie kehale ning elule;

🟠Boost Yourselfi kaasasutaja Sven Nuum, kes räägib smuutidest, supertoitudest ja sellest, “Kuidas igaüks saab kõigest 5 minutiga päevas tervislikum olla”;

🟠Psühhiaater, arst ja vaimse vormi edendaja Helena Lass, kes räägib iseenda vaatlemisest, erinevatest triggeritest meie eludes ja enda kujunenud iseloomu muutmisest;

🟠Terapeut, hüpnotisöör Maris Saar, kes räägib harjumuste ja alateadlike programmide muutmisest hüpnoosi ja coachingu tööriistadega;

CARMEN PRITSON

Muutuste katalüsaator ja õpetaja

Carmen Pritson on teleajakirjanik, saadete “Rääkimata lugu”, “C-komando”, “Sa ei ole üksi” jt juhina tuntust kogunud Eesti avaliku elu tegelane. Täna sammub Carmen spirituaalsel rajal. Ta omab rahvusvahelist strateegilise sekkumise Life Coach sertifikaati, mille omandas ta Tony Robbinsi käe all. Tänaseks on Carmen välja andnud ka raamatu ” Manifesto” ja 44 elumuutvat Manifesto inspiratsioonikaarti.

Käesoleval webinaril räägime Carmeniga rahast lagedaks olemisest ja kuidas sellest välja tulla; raha olemusest; kuidas raha juurde luua; hirmude ja kahtlustega toimetulek seoses rahaga, jne.

Aeg: 01.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

ASSE SAUGA

Krüptoekspert

Asse Sauga on infotehnoloogia taustaga, krüptorahanduse ja plokiahela ekspert, koolitaja, investor, iduettevõtja ja Eesti esimese krüptorahandust lahtiseletav raamatu “Kõik sai alguse Bitcoinist” autor. Koostööd on Asse teinud ka Ethereumiga, mis on turupositsioonil teine krüptovaluuta, Bitcoini järel. Lisaks on ta ühe kiiremini kasvava Eesti krüptostartupi Change invest nõukogu liige. Tasakaalustamaks loogilist, materiaalset ja ratsionaalset maailma, töötab ja õpib Asse veel ka metafüüsikat ning töötab inimestega olles sertifitseeritud tervendaja ja giid rahvusvahelises Modernses Müstikakoolis.

Käesoleval webinaril räägime Assega teadlikkusest, küllusest, naudingust, dogmadest, mustritest, kiindumusest ja rahalisest sõltumatusest.

Aeg: 08.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

 

MERILIN TAIMRE EHK PALJAS PORGAND

Sotsiaalmeedia influencer ja blogija

Merilin teeb aktiivselt trenni ja tema südameasjaks on tervislik eluviis. Ta on kirjutanud viis retseptiraamatut, millest viimased 3 ka ise kirjastanud. Tema tegemisi jälgib eri platvormidel ligikaudu 100 000 inimest! Kuid põhiline küsimus selle kõige juures on alati, kuidas sellise tööga elatist teenida ja sealjuures hästi ära elada?

Käesoleval webinaril räägime Meriliniga just nimelt sellest, kuidas blogijana ja sotsiaalmeedia mõjutajana ära elada; lisaks sellele võtame Meriliniga ette teekonna tema minevikku: kust ta tuleb ja milline on tema rahatarkuse taust ning uskumused, töökogemused, hariduskäik ja kuidas tema oma rikkuse täitsa nullist ise üles ehitas.

Aeg: 12.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

 

RANNO SOOTLA

Professionaalne pokkerimängija

Ranno on pokkeri maailmas tegutsenud nüüdseks juba üle 10 aasta, olles seejuures läbi visaduse, järjepidevuse ja enesearengu jõudnud maailma tippu, kus alles 2020 aasta lõpul pälvis ta World Series of Poker turniiriga esimese eestlasena maailmameistritiitlini. Eelnevalt nooremana mänginud lühikest aega ka käsipalli ja tegelenud aastaid rulasõidu maailmas nii sõitja ku ka kaameramehena. Pokkeriga võidetud turniiridelt on Ranno oma profikarjääri jooksul kokku teeninud ligikaudu miljon eurot.

Käesoleval webinaril räägime Rannoga mõtteviisist, enesearengust, pokkerimängust, sapisest sisemaailma korrastamisest, rahalisest sõltumatusest, mõtteviisist, kontaktis endaga olemisest ja tänulikkusest.

Aeg: 14.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

 

VALLO ARUMÄE

Ettevõtja, investor ja rahalise vabaduse ekspert

Vallo on rahvusvahelise finantsharidusettevõtte Starfish Academy kaasasutaja ja rahalise vabaduse eestkõneleja. Tema missioon on aidata ettevõtlikel inimestel saavutada ajaline ja rahaline vabadus läbi äri ja investeerimise, elades samaaegselt harmoonilist elu. Ta on edukalt käivitanud rahvusvahelise ekspedeerimisettevõtte Balti Logistika ja toonud Eestisse maailma suurima ärialase koostöö organisatsiooni BNI tegevuse.

Käesoleval webinaril räägime Valloga jõukusest, vabadusest ja vastutusest, mõtteviisi muutmisest, kapitali kasvatamisest, varade loomisest ja ettevõtlikkusest.

 

Aeg: 15.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

 

ANNELA AUN

Ettevõttlus coach
Annela Aun on coach, kellel on oma nõustamise ja coaching’u agentuur ettevõtjatele, juhtidele ja ekspertidele, kus ta viimased 4 aastat oma kliente nõustab. Lõpetanud on ta Ettevõtluskõrgkool Mainori ärijuhtimises ning teda inspireerib areng ja kasv – just seetõttu naudib ta panustamist teiste inimeste ja ettevõtete edenemisse. Oma töös kasutab ta palju NLP-d ehk neurolingvistilist programmeerimist (NLP). NLP on kogum väärt teadmisi, protsesse ja tehnikaid oma mõtlemise juhtimiseks. Annela on krooni ajal olnud ka miljonäri tiitli kandjaks.

Käesoleval webinaril räägime Annelaga meie sisemaailma ja rahamaailma omavahelistest suhetest, kui oluline on eneseväärtustamine, enda mitte üleliigne piitsutamine, eneseteadlikkus, alateadlikud mõtted ja mustrid ning kuidas see kõik omavahel seotud on.

 

Aeg: 21.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

 

DANIEL RAISSAR

Krüptoturu kaupleja
 
Daniel on noor ja ambitsioonikas mees, kes on oma elus teeninud tohutuid summasid, kus ka öösel magades on portfoolio kasvanud õigete otsuste tulemusel näiteks 80 000€ võrra. Näinud maailma, reisinud ringi, õppinud tundma turge ning krüptovaluuta maailma, usaldanud enda sisetunnet tehingute ja järgmiste sammude tegemisel. Kogenud läbipõlemist ja ka suurte rahade kaotamist, elanud totaalselt high life elustiili. Tänaseks õppinud oma vigadest, tal on väike tütar ja ta on valmis oma teadmisi kuulajatega jagama.

Käesoleval webinaril räägime Danieliga krüptovaluutadest; turul kauplemisest; suurte summade teenimisest ja nende kaotamise mõjust meie psühholoogiale; elumuutvatest raamatutest; ideest kas raha muudab inimest jne.

 

Aeg: 23.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

 

Lisaks suurkonverentsi peaesinejatele, toome sama ürituse raames sinu ette veel 10 erinevat andekat inimest mitmetest erinevatest valdkondadest. Nende seas on

🟢Toortoitlane ja brändi Stay Young looja Horre Saluste, kes räägib toortoitlusest ja supertoitudest;

🟢Toitumisnõustaja ja Kohvik BOPP Tiia Toming, kes räägib stressiga toimetulekust ja enesearengust ning NLP-st;

🟢Ohhira Reelika – probiootikumid

🟢Ettevõtlus Coach Annela Aun, kes räägib enda intuitsiooni kuulamise olulisusest ning selle väljaarendamise oskusest, et saaksime olla iseenda valikutest lähtudest tervemad minad;

🟢Citymed Hambakliiniku ja Heartly kliiniku looja Dr. Meeme Mõttus, kes räägib vananemise protsessi pöördumisest, tervisest, spordist, mõtteviisist;

🟢Psühholoog ja teadlane Erki Kaikkonen, kes räägib

🟢Myfitness treener Lemmo Jaanus, kes räägib kaalulangetusest, toitumisest, liikumisest ja treeningust;

🟢Toitumisterapeut Triin Terasmaa, kes räägib 

🟢Sandra Raju, kes räägib 

ROLAND TOKKO

Koolitaja, spiiker ja Edu Akadeemia looja
Roland Tokko on Edu Akadeemia asutaja, kes on Eestis korraldanud märkmisväärseid suurüritusi, kuhu on kaasatud olnud lisaks Eesti tipptegijatele ka välismaiseid esinejaid. Ta on andnud välja muusikaplaadi, kirjutanud 2 raamatut “12 asja, mida koolis ei õpetata” ja “Minu elu kutse”. Korraldanud mitmeid suurüritusi, purustades erinevaid Eesti rekordeid, kogenud sellel teekonnal ka läbipõlemist ja totaalselt rahalist hävingut ning tänaseks ehitanud üles oma akadeemia, mis toetab tema elu ja tegemisi.

Webinaril räägime Rolandiga ürituste korraldamisest, esinemisest, inimestega suhete loomisest ja selle kõige mõjust rahale, raha mõtteviisist, raskete olukordadega toime tulemisest ja ka sellest, kuidas ürituste korraldamisega elatist teenida ja midagi suurt korda saata.

 

Aeg: 27.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

 

VIKTOR VIKI JASSKA

Võrkturundaja, koolitaja ja speaker

Viktor tegutseb täna koolitaja, suhete looja ja mentorina. Tema peamiseks tegevusalaks on võrkturundus, otsemüük, kus ta on viimased 10 aastat tegutsenud ja sealt ka kasvanud välja kirg ning peamine sissetulekuallikas. Samuti on tal 4 last, kellele ta on eeskujuks.

Käesoleval webinaril räägime Viktoriga rahast, mõtteviisist, üle võimete elamisest ja selle teadlikult vaatlemisest, võrkturundusest, sihist, unistamisest.

Aeg: 29.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

 

MAXIM SHILO

Admiral Marketsi koolitaja ja kaupleja

Maxim Shilo on Admiral Marketsi veebikoolitaja, kelle peamiskes tegevusvaldkonnaks on täna erinevate finantsinstrumentide hinnagraafikute jälgimine, nende taga olevate inimeste psühholoogia mõtestamine ja tõlgendamine ning vastavalt sellele kasumlike tehingute tegemine. Lisaks aktiivsele kauplemisele on Maxim ka koolitaja, püüdes harida ja luua väärtust just nendes samades valdkondades.

Käesoleval webinaril räägime Maximiga kauplemisest; psühholoogiast, mis puudutab turukäitumist; inimeste ja tema enda suurimatest hirmudest ja kuidas nendega toime tulla; rahalisest vabadusest; sissetulekust ja miks Maxim ei soovi passiivse sissetuleku peale oma elu ehitada.

Aeg: 30.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

 

MAXIM SHILO

Admiral Marketsi koolitaja ja kaupleja

Maxim Shilo on Admiral Marketsi veebikoolitaja, kelle peamiskes tegevusvaldkonnaks on täna erinevate finantsinstrumentide hinnagraafikute jälgimine, nende taga olevate inimeste psühholoogia mõtestamine ja tõlgendamine ning vastavalt sellele kasumlike tehingute tegemine. Lisaks aktiivsele kauplemisele on Maxim ka koolitaja, püüdes harida ja luua väärtust just nendes samades valdkondades.

Käesoleval webinaril räägime Maximiga kauplemisest; psühholoogiast, mis puudutab turukäitumist; inimeste ja tema enda suurimatest hirmudest ja kuidas nendega toime tulla; rahalisest vabadusest; sissetulekust ja miks Maxim ei soovi passiivse sissetuleku peale oma elu ehitada.

Aeg: 30.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

 

MAXIM SHILO

Admiral Marketsi koolitaja ja kaupleja

Maxim Shilo on Admiral Marketsi veebikoolitaja, kelle peamiskes tegevusvaldkonnaks on täna erinevate finantsinstrumentide hinnagraafikute jälgimine, nende taga olevate inimeste psühholoogia mõtestamine ja tõlgendamine ning vastavalt sellele kasumlike tehingute tegemine. Lisaks aktiivsele kauplemisele on Maxim ka koolitaja, püüdes harida ja luua väärtust just nendes samades valdkondades.

Käesoleval webinaril räägime Maximiga kauplemisest; psühholoogiast, mis puudutab turukäitumist; inimeste ja tema enda suurimatest hirmudest ja kuidas nendega toime tulla; rahalisest vabadusest; sissetulekust ja miks Maxim ei soovi passiivse sissetuleku peale oma elu ehitada.

Aeg: 30.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

 

MAXIM SHILO

Admiral Marketsi koolitaja ja kaupleja

Maxim Shilo on Admiral Marketsi veebikoolitaja, kelle peamiskes tegevusvaldkonnaks on täna erinevate finantsinstrumentide hinnagraafikute jälgimine, nende taga olevate inimeste psühholoogia mõtestamine ja tõlgendamine ning vastavalt sellele kasumlike tehingute tegemine. Lisaks aktiivsele kauplemisele on Maxim ka koolitaja, püüdes harida ja luua väärtust just nendes samades valdkondades.

Käesoleval webinaril räägime Maximiga kauplemisest; psühholoogiast, mis puudutab turukäitumist; inimeste ja tema enda suurimatest hirmudest ja kuidas nendega toime tulla; rahalisest vabadusest; sissetulekust ja miks Maxim ei soovi passiivse sissetuleku peale oma elu ehitada.

Aeg: 30.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

 

MAXIM SHILO

Admiral Marketsi koolitaja ja kaupleja

Maxim Shilo on Admiral Marketsi veebikoolitaja, kelle peamiskes tegevusvaldkonnaks on täna erinevate finantsinstrumentide hinnagraafikute jälgimine, nende taga olevate inimeste psühholoogia mõtestamine ja tõlgendamine ning vastavalt sellele kasumlike tehingute tegemine. Lisaks aktiivsele kauplemisele on Maxim ka koolitaja, püüdes harida ja luua väärtust just nendes samades valdkondades.

Käesoleval webinaril räägime Maximiga kauplemisest; psühholoogiast, mis puudutab turukäitumist; inimeste ja tema enda suurimatest hirmudest ja kuidas nendega toime tulla; rahalisest vabadusest; sissetulekust ja miks Maxim ei soovi passiivse sissetuleku peale oma elu ehitada.

Aeg: 30.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

 

MAXIM SHILO

Admiral Marketsi koolitaja ja kaupleja

Maxim Shilo on Admiral Marketsi veebikoolitaja, kelle peamiskes tegevusvaldkonnaks on täna erinevate finantsinstrumentide hinnagraafikute jälgimine, nende taga olevate inimeste psühholoogia mõtestamine ja tõlgendamine ning vastavalt sellele kasumlike tehingute tegemine. Lisaks aktiivsele kauplemisele on Maxim ka koolitaja, püüdes harida ja luua väärtust just nendes samades valdkondades.

Käesoleval webinaril räägime Maximiga kauplemisest; psühholoogiast, mis puudutab turukäitumist; inimeste ja tema enda suurimatest hirmudest ja kuidas nendega toime tulla; rahalisest vabadusest; sissetulekust ja miks Maxim ei soovi passiivse sissetuleku peale oma elu ehitada.

Aeg: 30.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

 

MAXIM SHILO

Admiral Marketsi koolitaja ja kaupleja

Maxim Shilo on Admiral Marketsi veebikoolitaja, kelle peamiskes tegevusvaldkonnaks on täna erinevate finantsinstrumentide hinnagraafikute jälgimine, nende taga olevate inimeste psühholoogia mõtestamine ja tõlgendamine ning vastavalt sellele kasumlike tehingute tegemine. Lisaks aktiivsele kauplemisele on Maxim ka koolitaja, püüdes harida ja luua väärtust just nendes samades valdkondades.

Käesoleval webinaril räägime Maximiga kauplemisest; psühholoogiast, mis puudutab turukäitumist; inimeste ja tema enda suurimatest hirmudest ja kuidas nendega toime tulla; rahalisest vabadusest; sissetulekust ja miks Maxim ei soovi passiivse sissetuleku peale oma elu ehitada.

Aeg: 30.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

 

MAXIM SHILO

Admiral Marketsi koolitaja ja kaupleja

Maxim Shilo on Admiral Marketsi veebikoolitaja, kelle peamiskes tegevusvaldkonnaks on täna erinevate finantsinstrumentide hinnagraafikute jälgimine, nende taga olevate inimeste psühholoogia mõtestamine ja tõlgendamine ning vastavalt sellele kasumlike tehingute tegemine. Lisaks aktiivsele kauplemisele on Maxim ka koolitaja, püüdes harida ja luua väärtust just nendes samades valdkondades.

Käesoleval webinaril räägime Maximiga kauplemisest; psühholoogiast, mis puudutab turukäitumist; inimeste ja tema enda suurimatest hirmudest ja kuidas nendega toime tulla; rahalisest vabadusest; sissetulekust ja miks Maxim ei soovi passiivse sissetuleku peale oma elu ehitada.

Aeg: 30.04.2021 kell 19:00 ZOOM-is

 

LIITU UUDISKIRJAGA Ei mingit spämmi, ainult väärtus!

Tänud, et oled ennast maililisti lisanud. Luban, et ei spämmi ja jagan sinuga ainult väärtust. Siit leiad enda postkastist aeg-ajalt erinevaid postitusi, mõtteid, uudiseid, väärtust ja reklaami, mis on kõik seotud "Ausad mehed" podcastiga. Seni aga jälgi meid facebookis ja kuula saateid siit.

 

Tänu teile, armsad kuulajad, oleme me täna siin kus me oleme! Kummardus.

Mida meie kuulajad meist arvavad?