fbpx

#146 Selgeltnägija Andrues Vana VOL.2 “See, mida sa tahad ei ole vastus, vaid hea tunne”

 

Sissejuhatus Andrues Vanast

Täna istume taaskord stuudios selgeltnägija Andrues Vanaga. Eelmises saates rääkisime maailmast kui neutraalsest nähtusest; universumi baasreeglitest; egost; vaimsest ärkamisest; mõistusest; negatiivsetest ja positiivsetest kogemustest; külgetõmbeseadusest ehk peegeldus seadusest;

Andrues on spirituaalne õpetaja, kes räägib sellest, kuidas see maailm, kus me elame tehtud on ja millised peenmaailma, energia ja sageduslikud reeglid siin kõigile kehtivad. Ühtlasi räägib ta ka sellest, kuidas nende reeglitega arvestades ise oma maailma ja tulevikku luua. Ta õpetab ja juhendab oma teadlikkusega kuidas seda elamise asja teha nii, et see oleks kerge ja lihtne. Andrues on kirjutanud ka raamatu “Päev peale ärkamist.” ning tal on ka ilmumas uus, või õigem oleks öelda uued raamatud, millest täna ka räägime. Oma igapäeva töös panustab ta väga palju Facebooki vahendusel erinevate mõtete edastamisele, mida jälgib üle 5000 inimese. Ta kanaldab enda kõrgemat mina, esineb aeg-ajalt ka seminaridel ning näeb tulevikku. Seda kui palju ja mis mahus ning detailides ta seda näeb, katsume täna veelkord puudutada.

KUULA KA EELMIST SAADET ANDRUESIGA SIIT

👇Memo ja head mõtted saatest👇

”Reklaami tegemine ei ole minu perspektiivist mõistlik tegevus, sest sellega ma kiirgan koguaeg välja, et mul on pidevalt millestki puudust.”

”Selles uues raamatus ei ole sisukorda ega ka leheküljenumbreid. See on tehtud selliselt sellepärast, et sina harjutaksid oma sisetunnet kuulama.”

”Nii kui sa inimesena suu lahti teed, ja rääkima hakkad, oled sa (oma jutuga) automaatselt minevikus ja kohas, kus sa tegelikult olla ei taha.”

”Me arvame, et kui me mõistuse perspektiivist saame aru ja mõistame, siis on meil hea olla.”

”Kõik inimesed tahavad sügaval sisimas seda üht asja – et oleks hea olla ja hinges sügav rahu.”

”Head tunnet ei saa saada, see on võimatu. Hea tunne saab olla. Ükskõik kui palju, kasvõi millimeeter liikudes heale tundele lähemale, oled sa automaatselt heast tundest ära. Hea tunne saab olla nüüd ja praegu. Sa pead valima hea tunde, mitte ootama või minema, et seda saada.”

”Kõik minu jutud räägivad sellest, et tule iseendasse, tule sellesse tundesse. Sest kõik, mida sa millegi heaks teed, lähed sa sellest eemale.”

”Elu on teekond, kõik on teekond. Raamatu avamine on mini-teekond, kui raamat on avatud, siis on see teekond läbi.”

”Tunne tekib mõttest, tunne ei teki asjadest.”

”Sa oled juba üksind perfektne, koos on lihtsalt lõbusam.”

”Ma ei ole mitte midagi muud kui silt Tallinn-Tartu maantee peal. Sina vaatad silti ja näed, kuhu suunas tuleb minna. Mõistad, seal selle sildi juures on hea seista. Ehk see on nagu mõnes mõttes laiskus, sa vaatad seda silti ja sa ei pea ise justkui mitte midagi tegema. Aga mingist hetkest tekib nagu rahutus, sest sul on teadmised justkui juba olemas, sul on meelde tulnud kuhu suunas. Mina ei anna midagi uut. Kõik, mis sa saad teada läbi minu raamatu, juttude või mille iganes, kõik on meeldetulemine sinus. Tehnilises mõttes tuleb sul meelde, kuidas asjad on. See, mida sa vastu võtad ja teada saad ning mis nii öelda meelde tuleb sõltub sellest, kus sa enda sageduslikus maailmas oled. Ehk teisisõnu, kui palju sa oled võimeline vastu võtma ja meelde tuletama.”

”Minu peas käib koguaeg samasugune vestlus nagu sinulgi. Sinu ja minu suurim erinevus seisneb selles, et ma olen lihtsalt harjutanud rohkem. Ma olen harjutanud rohkem tekitama selle vaikuse endasse, et ma kuuleksin neid tundeid, intuitsiooni, juttu või mis iganes see minu sees on.”

”Sinu asi on olla egoist. Sinu tunne juhatab sind alati kõige paremat, lahedamat, kergemat ja meeldivamat teedpidi just sinna, kuhu sa soovid saada. Seda kõike sõltumata sellest, kas sa usud seda või mitte.”

”Kui sa kuulad oma tunnet läheb kõik hästi ja kui sa aga oled oma mõistuses, oma lugudes ja minevikus, siis pead sa nägema palju vaeva.”

”Kui sina oled hea tunde majakas, kui sina keskendud egoistlikult iseenda heale tundele, siis teised sinu kõrval, kes tahavad samamoodi koguaeg üht ja seda sama asja, et neil oleks hea tunne, vaatavad sind, et sa virisemise asemel naudid elu. Nad tulevad ja uurivad ning vaatavad, kuidas sa teed seda. Täpselt sama turunduse ja müümisega. Kui sul on hea tunne, siis postita. Kui su tunne ütleb, et tee seda või teist, siis tee seda.”

”Inspiratsioonist tegutsemine on alati tegutsemine sõltumata tulemusest. See on tingimusteta elu. Kui sa mõtled, kuidas oma tooteid või teenuseid müüa, on see motivatsioonist tehtud ehk hirmust. Sellel hetkel sa muretsed tuleviku pärast, et sul on midagi kuskilt puudu. Ehk nt praegu on minu tooteid vähe ostetud, kui nad ostavad rohkem, siis ma saan raha. Kui ma saan raha, saan ma osta selle asja ja kui ma saan selle asja, siis mul on hea. Vaata kui suur ja energiakulukas ring see on, kui palju sa pead pingutama, et saada head tunnet. Versus see, et sa istud käed taskus ja ei tee enne mitte midagi, kui hea tunne pole andud märguannet ja nõusolekut, et nüüd teeme seda ja toda.”

”Seal on suur erinevus, kas sina soovid tulla ja tuua enda raha mulle või mina soovin müüa sulle oma vaesust maha.”

”Ära mõtle sürreaalsuste või uskumatute asjade peale, lihtsalt naudi seda.”

”Maailm on liikumas edasi. Me läheme esmalt südamesse ja siis kõik ülejäänu versus see, et on mõistus ja siis võib-olla on südames hea.”

”Kuula enda intuitsiooni. Kuidas? Pane enda mõistus ja suu kinni ning luba endal olla loll natukene aega. Sest see, mida sa tahad on alat uus. Seda ei ole sinu sees, see uus tuleb sul enda sisse lasta. Sa ei pea uuest enne aru saama, et seda saada. See ei tööta niiviisi.”

”Kui sa hoiad vana asja käes, ei saagi uus tulla.”

”Sa oled täpselt nii vaba, et sa võid otsustada, mida sa tahad.”

”Vaata elu kui mitte joonlauda, vaid hunnikut fotosid.”

”Sa ei saa küsida vastust enda seest millegi kohta, mida sa praegu ei tee. Sest tunne saab eksisteerida vaid praeguses momendis.”

”Ära võitle nende asjadega, mida sa ei soovi, vaid lisa juurde seda, mida sa soovid. Läbi selle võtad sa koguaeg tähelepanu ära sellelt, mida sa ei soovi ja see lahkub sinu elus ise. Teistmoodi pole võimalik.”

”See, mida sa tahad ei ole vastus, vaid hea tunne.”

”99% päevas oma ajast, jahvatame me sellest, mis meie ees on aga see kõik on juba vana.”

”Fear of missing out ehk hirm ilmajäämise ees, see on hirm tuleviku ees kõrgemas pilotaažis. Selle mõttega sa annad teada, et miski tulevikus tuleb, ja see teeb mulle hea. See arusaam on juba eos vale, aga nüüd keerad sa selle asja veel tugevamaks öeldes, et ma kardan, et jään ilma sellest, mida mul ei ole veel olnudki.”

”Ühelegi küsimusele ei ole tegelikult eepilist vastust. Alati on üks ja see sama. Elu läheb koguaeg edasi ja sina tahad eluga koguaeg kontaktis olla, sa tahad olla koguaeg kõigega joondunud – väga hea, ole siis elus!”

”Deja-vu…võta seda natukene nagu naljaga, vahepeal läheb see siine maatriks sassi, sest sa unustad ära, kus su tähelepanu on. Deja-vu on korraks nagu tuleviku nägemine, samal ajal oli ja on see nähtud pilt samal ajal eksisteeriv. Ehk Deja-vu kogemise hetkel, näed ja koged sa midagi tulevikust, olles korraks oma tähelepanu tuleviku eksistentsis ja samal ajal sekund hiljem seda taaskord olevikus kogedes, koged sa seda samuti esimest korda, kuid jääb mulje nagu oleksid seda juba kogenud – mis tehniliselt tähendab, et sa oled olnud selles situatsioonis ehk sa ka oled selles situatsioonis, sest kõik on korraga.”

”Kõik, mis sa näed on märgid. Kogu maailm on koguaeg üks suur märk. Kogu sinu maailm, sinu elu on peegeldus sinust.”

”Kui sa ütled, et miski on nii, siis see tegelikkuses ei ole nii. See on nii sellepärast, et sina lihtsalt arvad nii.”

”Sinu perspektiivist oled vaid sina ja kõik teised on peegeldus sinust.”

”Kui sa suudad midagi ette kujutada, siis see on sama hästi kui tehtud. Kui sa suudad millestki unistada, on see olemas. Sinu töö on tõusta samale sagedusele, kus sul on hea, tehes seda kõike praeguste võimelike vahenditega, sest siis saab maailm sulle peegeldada seda head, mida sa tahad ja mis sulle head tunnet tekitab, sest sul on hea.”

”Kui sul on hirm millegi ees, siis ära püüa nendega võidelda või nendest vabaneda. Loo juurde hoopis seda, mida sa tahad. Ehk lisa seda, mida sa tahad. Näiteks tunned sa kindlusetust, järelikult soovid sa mida? Sa soovid kindlustunnet. Kindlustunne on mingisugune uskumus ja tunne, et sa saad hakkama. Nüüd räägi seda lugu endale, mõeldes enda jaoks välja selline lugu sinu tulevikust, kus sa täna saad aru, et see on reaalne. Niimoodi saad sa selle.”

”Teadmise pealt, mida ma ei soovi, on kindel teadmine, mida ma soovin.”

”Teiste vaatamine on läbi peegli vaatamine. Sa saad kahte moodi teada, mis sinust väljub: mis tunne sul on ja mida sa näed peeglist.”

”Kõik surmad on sisuliselt enesetapud.”

”Ideed tulevad alati täiskomplektina aga see jõuab sinule kohale sõnahaaval. Idee rullub sinus lahti,  raamat ei tule ka sinu sisse tervenisti teadmisena. Idee on sagedus,  sinu mõistus on tõlkimisvahend. Mõistus võtab selle sageduse ja teeb sulle sellest idee. See idee tuleb sinu sisse lausetena, mitte terve paketina. Ta tuleb sinu ellu küll paketina, kuid sinu asi on lasta sellel paketil end sulle avada.”

”Kui elu tahaks sind hävitada, siis ta teeks seda kiiremini kui sa jõuad kodus sokke vahetada. Seega, lihtsalt ole elus ja tea, et sa oled alati hoitud.”

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala
www.facebook.com/elise.lompp

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala
www.instagram.com/eliselomp/

Jälgi Andrues Vana tegemisi:
www.andruesvana.com
www.facebook.com/andrues.vana/