fbpx

PODCAST

Sellest kuidas kõik alguse sai, minust ja podcasti statistikast

CHRIS KALA

(Ausad Mehed podcasti looja / eestvedaja / saatejuht)

Meil kõigil on oma teekond ja lugu, mis kirjeldab meie arengut ja kasvamist. Ka minul on oma story. See, et etendan täna kirjaniku, podcasteri, isa ja mehe rolle, ei näita terviklikult seda, kes ma tegelikult olen.

Olen filosoofilistele ja eksistentsiaalsetele küsimustele vastuseid otsiv hing. Mind paeluvad sellised teemad nagu vaimsus, kosmilise mõõtme mõistmine, eneseareng, autentsus, ausus, järjepidevus, väärtuse loomine, intuitsiooni kuulamine ja eneseteadlikkus.

AUSAD MEHED PODCASTIST & NUMBRILISED NÄITAJAD

Eesti üks armastatumaid podcaste, 2 aastat podcastmist, üle 215 000 kuulamise ja mitu h kuulamist Eesti erinevate oma valdkondade tippudega. Ja sina, kuuled esimest korda podcastist “Ausad mehed”?

No biggie! Kerime korra ajas tagasi…

Kõik sai alguse 2018 aasta mai kuu alguses, kui võtsin koos oma hea sõbra Martin Pukspuuga vastu otsuse, et on aeg hakata podcastima. Olin äsja naasnud Lõuna-Euroopa ringreisilt, kus veetsin koos elukaaslasega 3 kuud autos elades ja erinevaid Hispaania ning Portugali rahvusparke, ookeani -ja mereäärseid randu läbi kammides. Vahetult enne reisi olin otsustanud ka Youtube kuulsuseks saada, paraku see oli egopõhine soov ning lõppes suure stressi, pinge ja pisarate valamisega.

Kõlab traagiliselt, aga see oli tõsi. Mõistsin, et ma sakin videode tegemises ja selle tegemise taga puudub igasugune autentsus ja tõelise “mina” väljendus.

Jep! Niimoodi täitsa lambist koperdasin podcasti maailma otsa, või siis õigemini, elu tõi podcastimise maailma minu juurde.

Alustasime podcastiga “Emotsionaalsed mehed”, mis sai üsna kiirelt tänu olemasolevale mentorile re-bränditud “Ausad mehed” podcastiks, mis oli võimeline väljendama meie sõnumit, seda edasi kandma ja looma nime, mis inimestele meelde jääb.

Koos alustatud, kuid tänaseks üksinda veetav liikumine läbi podcasti “Ausad mehed” maailb oma saadete ja seal üles astuvate külalistega kuulajatele võimaluse tutvuda ja õppida erinevate valdkondade edukate inimeste käekäikudest, murdepunktidest, mõtteviisist ja edulugudest. JA SEDA ILMA IGASUGUSE FAKING FILTRITA!

Podcastis räägitakse nii nagu asjad tegelikult on. Kui on hästi, siis seda öeldakse ja kui on sitasti, siis ka seda öeldakse. Ilma igasuguse filtrita, lisa mölinata, tühja-tähja puudutamata, ausalt, haavatavalt, läbipaistvalt, mõneti isegi šokeerivalt ja nagu sa juba ilmselt aimu oled saanud, vahel ka toorelt ja teravalt ning värvikalt ropendades. EHE JA AUTENTNE!

​Podcast “Ausad mehed” keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Keskendume saadetes emotsionaalsele tasandile, eneseteadlikkusele, vaimsusele, aususele, armastusele, elu eesmärgile, otsekohesusele, edule, suhetele teistega ja iseendaga, psühholoogiale, ellusuhtumisele, maailmavaatele, elufilosoofiale, perspektiivile, mõttelaadile ja veel paljudele teistele aspektidele, mis on olulised, kui soovime olla paremad inimesed teiste ja ka iseenda vastu!

Individuaalne avatus, pealehakkamine, julgus rääkida ausalt oma tunnetest ning mõtetest, on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde!

Meil kõigil on oma teekond ja lugu, mis kirjeldab meie arengut ja kasvamist. Ka minul on oma story. See, et etendan täna kirjaniku, podcasteri, isa ja mehe rolle, ei näita terviklikult seda, kes ma tegelikult olen.

Olen filosoofilistele ja eksistentsiaalsetele küsimustele vastuseid otsiv hing. Mind paeluvad sellised teemad nagu vaimsus, kosmilise mõõtme mõistmine, eneseareng, autentsus, ausus, järjepidevus, väärtuse loomine, intuitsiooni kuulamine ja eneseteadlikkus.

0+
SAATEKÜLALIST
0+
EPISOODI
0+
VIIE TÄRNI ARVUSTUST FACEBOOKIS
0+
SAATE KUULAMIST

AUSAD MEHED PODCASTI NUMBRILISED NÄITAJAD

 • Tegutsenud 2-aastat

 • Üle 250 000 kuulamise (esimesel aastal 25 000, teisel 175 000, kolmanda eesmärk oleks jõuda 500 000-ni)

 • Täielikult organic ehk word to mouth ja soovituspõhine kasv

 • +70 külalist käinud saates

 • +150 Episoodi

 • Olemas ka tütarpodcast “Ausad naised”

 • Korraldame live podcast ehk live salvestusi koos publikuga

 • Oleme esindatud 10-l erineval platvormil, kaasa arvatud Delfi Tasku

 • Oleme meedias olnud pea 40 korda

 • Meil on +35 arvustust facebookis

 • Saated saavad keskmiselt nädalaga 1500-2500 kuulamist (on kõikumisi kehvema ja parema poole loomulikult), paremad saated kui saame meediasse saavad nädalaga 3000-7000 kuulamist ja siiani top on Epp Kärsin saade +16 000 kuulamist.
 • Podcastid on ära jaotatud kuute erinevasse kategooriasse:

  • Duo

  • Inspiratsioon

  • Külalised

  • Inglisekeelsed saated 

  • Ausad Naised tütarpodcast

  • Live podcastid