fbpx

Ausad Mehed podcasti veebilehe looja.

Lacuna Digiagentuur on partneriks enamasti väikeettevõtetele, kas vajavad läbimõeldud tegevuskava veebis. Lacuna pakub efektiivseid digiturunduse lahendusi + veebilehtede ja e-poodide arendust. 
Kõik uued kliendid läbi Ausad Mehed podcasti saavad hinnasoodustust -20%

www.lacuna.ee 

Progear on professionaalse heli- ja valgustehnika müüja ja täislahenduste paigaldaja. Koos kliendiga töötame välja ideelahenduse, tarnime seadmed, paigaldame, programmeerime/häälestame ja vajadusel hooldame. 

www.progear.ee

Starfish Academy, mis oma olemuselt on rahaliselt vabade ettevõtjate ja investorite kogukond, kes on pühendunud teadlikule arengule ja kasvamisele, et elada tähendusrikkamat elu. Kohtutakse järjepidevalt loodud live ja online kasvukeskkonnas, et jagada üksteisega reaalse elu kogemusi, teha koos tehinguid ja seeläbi kiirendada õppimisteekonda. Vallo eesmärgiks on aidata saavutada rahaline vabadus läbi äri ja investeerimise elades samaaegselt harmoonilist elu. Starfish Academy pakub selliseid teenuseid nagu webinarid, workshopid, nelja nädalane Rahalise intelligentsuse sissejuhatav kursus, kahe päevased Rahalise intelligentsuse intensiivkursused, meeskonnatreeningu workshopid, LIVE2LEAD juhtimiskonverents, mastermind grupid, coaching ja mentorlus.

www.starfish.academy

Fiber Solutions pakub autodele mõeldud kastikatteid ja suusabokse. Lisaks pakuvad nad rendiks elektrilisi jalgrattaid, millega saab seigelda Neeme ja Kaberneeme looduses.

fibersolutions.ee/rattarent-neeme-kaberneeme-seiklusrada/

Barley Bros. on pruulitud limonaad, mis on uudsel pruulimise meetodil valmistatud karastusjook. Läbinisti naturaalne ja täis iseloomu. Alkoholivaba, ilma lisatud suhkruta.

www.barleybros.com/et-ee/

Maraton Studio puhul on koht, kus saab salvestada Eesti kvaliteetseima heliga podcaste. See on pesa sisuloojatele koos töötamiseks, ideede jagamiseks ja väärtusloomeks. Lisaks podcasti salvestamisele, saab nende juurest sündmusvideo tegemist tellida, videokoolitusi salvestada, pildistada ja isegi stuudiot kaasahaarava video loomiseks rentida. Nagu Maratoni mehed ise ütlevad ”Kvaliteetse sisu loomine on sarnane marathoni jooksmisele. Sa annad iga sammuga enda absoluutse parima ja oled seda tehes järjepidev – nii jõuad üle finishijoone.”

marathonstudios.ee

Foxile OÜ on Eestis tegutsev multimeedia agentuur. Spetsialiseerunud nii reklaamtrükiste, veebireklaamide, 3D kui ka Wordpress kodulehtede ja e-poodide alal. Lisaks tegeleme Google ja FB turundusega. Pakume terviklahendust ideest teostuseni.”

Foxile moto “Sinu digitaalne abikäsi multimeedia loomiseks.”

www.facebook.com/foxileworld/

Beyond your Business on suunatud ettevõtjale, kes soovib oma mõtteviisi arendada, saada tööriistu enese juhtimiseks, lihtsamalt tulemusteni jõudmiseks ja eelkõige olla õnnelik juba täna!

bit.ly/3frGNCv

Dispak on viimase 22 aasta jooksul spetsialiseerunud just trükiga riidest- ja paberkottidele. Meilt leiate suurima valiku kotte Eestis. Miinimum kogus trükiga toodetele algab 50 tükist.

www.dispak.ee

C-YBER on Eestis asuv idufirma. Oleme spetsialiseerunud küberturvalisusele ja täispaketi arendamisele. C-YBER pakub laias valikus küberturbe ja tarkvaraga seotud teenuseid, sealhulgas läbistustestimine, haavatavuse hindamine, lähtekoodi analüüs, rakenduste turvalisuse testimine, mobiili-, veebi- ja töölauarakenduste arendamine.

www.c-yber.ee

Tööriist igaühele ürituste piletimüügiks ja osalejate registreerimiseks.

fienta.com/et

Delfi taskuhäälingute keskkond Delfi Tasku toob kokku Eesti erinevad podcasti ning ka Ausad mehed podcast on nimekirjas seal esindatud.

tasku.delfi.ee

Supertoidusegud smuutidele, mis aitavad sul püsida tervem, olla energilisem ja tunda end oma kehas paremini.

boostyourself.ee

Hestia Hotel Europa asub Tallinna kesklinnas merevärava ehk reisisadama, areneva Rotermanni kvartali ja vanalinna vahelisel tuiksoonel. Neljatärnihotell on peamiselt suunatud äri- ja konverentsikülastajale – mitmekülgne konverentsikeskus võimaldab üritusi kuni 700 külalisele. Samas on hotell hinnatud avarate ja mugavate tubade tõttu, olles seega ideaalne peatuspaik igale mugavust ja head asukohta hindavale külastajale!

www.hestiahotels.com/europa/

IS Music Team – Muusikariistade ning professionaalse heli- ja valgustehnika müük. Acoustic and electric musical instruments, professional audio and lighting equipment.

www.ismusic.ee/et/esileht/

Million Mindset kirjastuse soov on anda välja raamatuid ja jagada teadmisi, mis muudavad inimesi ja annavad uue hingamise ning võimaluse kõikidele eestlastele. Million Mindset kirjastab raamatuid, mis aitavad lugejal läbi enesearengu saada parimaks versiooniks iseendast. Nende e-poes kehtib ka “Ausad mehed” ja “Ausad naised” podcasti kuulajatele sooduskood “mehed”, mis annab ostult -20% allahindlust.

million.ee

Su Puu valmistab unikaalseid väärispuidust ehteid ja aksessuaare! Valikus naistele kõrvarõngad ja käevõrud ning meestele lipsunõelad ning mansetinööbid. Disainitud ja valmistatud käsitööna Eestis, spooni tootmisjääkidest. Nende e-poes kehtib ka “Ausad mehed” ja “Ausad naised” podcasti kuulajatele sooduskood “ausadnaised”, mis annab ostult -10% allahindlust.

www.supuu.ee/en

Meedia-, turundus- ja reklaamiagentuur MediaMarketing lähtub meeskonna moodustamisel põhimõttest rakendada igaüks alal, milles ta on kõige tugevam ning milline toiming pakub individuaalselt kõige enam naudingut, sest südame ja rõõmuga tehtud töö annab parima tulemuse.

mediamarketing.ee

Workland on inspireeriva disainiga koostöötamiskeskus, mida ettevõtted saavad endale rentida. Seal kohtuvad erinevad ettevõtjad, freelancerid, suunamudijad jne. Võimalik töötada privaatkontoris kui ka avatud alal, jagades ruumi koos teiste edukate ja sarnaselt mõtlevate inimestega.

wrkland.com

Go Hotel Shnelli asub Tallinna kesklinnas, Balti Jaama ühistranspordi sõlmpunktis. Go Hotel Shnelli on ka kõige lähim hotell Telliskivi alale, umbes 7 minuti kaugusele hotellist jäävad sealsed imelised restoranid ja kohvikud ning kontserdid ning hotellist üle tee (Toompuiestee) on kaunis Shnelli park ja Tallinna vanalinn. Raekoja plats jääb vaid 700m jalutuskäigu kaugusele.

www.gohotels.ee/et/

Sten-Erik Villup – Disainer ja vabakutseline kunstnik, kes on ühtlasi “Ausad mehed” podcasti bannerite ja logode looja. Samuti on tema kätetöö podcasti “Ausad naised” podcasti logo.

stenvillup.myportfolio.com